BRT Mesajı

Burak TERLEMEZ

Burak TERLEMEZ

2440. Bölge Rotaract Temsilcisi

Değerli dostlarım,

Yepyeni bir döneme başlıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz! Sizlerin de bildiği üzere her yıl 1 Temmuz’da Rotaract anlamında yepyeni bir sayfa açılır. Yeni sayfa yeni umutlar, yeni heyecanlar anlamı taşır. Açtığımız bu yeni sayfa sizlerin emekleri ile topluma umut ışığı olmaya devam edecek ve birbirinden güzel dostluklarımız ile güzelleşmeye ve güçlenmeye devam edecek.

UR Başkanımız Mark Maloney ve 2440.Bölge Federasyonu Başkanımız Fatih Akçiçek ile birlikte 365 gün sürecek, toplumumuza fayda sağlayacak, yeni dostluklar kazandıracak, var olan dostluklarımızı pekiştirecek ve ülkemizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız.

İlham kaynağı olduğumuz bir dönemin ardından tüm dünyayı birleştirmeye geliyoruz. Dünyamızı birleştirmeye önce kendi dostluklarımızdan başladığımız, daha sonra el ele vererek toplumumuz ile devam edip tüm dünyaya açıldığımız çok güzel bir dönem olmasını temenni ediyorum. Rotary ile dünyayı birleştirirken Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, barış temelli, sevgiye dayanan, coşkulu projelerimiz ve etkinliklerimiz ile herkese örnek olmalıyız.

Bölgemizde yer alan 38 Rotaract Kulübü ve 800’ü aşkın Rotaractörümüz dünyayı birleştirmeye hazır! Hizmet yoluyla dostluğa, kişisel gelişime, toplumsal sorunlara çözüm için çalışmaya, hem yurt içinde hem yurt dışında barışa katkı koymalıyız. Hayallerimizin peşinden koşmak için, hedeflerimize ulaşabilmek için, yeni Rotary dönemini coşkuyla geçirmek için 2440.Bölge’nin Rotaractörleri çok heyecanlıyız. Kalıcı projelerle, sürdürülebilir çalışmalarla, hep beraber yapacağımız etkinliklerle 2019-2020 dönemini doya doya yaşayacağız.

Unutulmaz bir Rotary dönemine hepiniz davetlisiniz. Geçmişten aldığımız gücümüzü arttıracağımız, toplumumuzda Rotary ve Rotaract adını duyuracağımız, evrensel barış normlarıyla hareket edeceğimiz bu güzel dönemde dünyayı birleştirmeye hazırız. Artık söz yapacağımız projelerde!

Sevgiyle kalın.