Kordon Rotaract Kulübü Haberleri

17.10.19 tarihinde Kordon Rotaract ailesi olarak çevresel farkındalık oluşturmak amacıyla Natur|Act Instagram sayfamızda paylaştığımız bilgiler ile “Naturact Bilgi Yarışması” düzenledik. Elde ettiğimiz gelir ile katılan her misafirimiz adına ikişer fidan olmak üzere Rotary Barış Ormanına toplam 117 fidan bağışladık!

Habere git

09.11.19 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract ve Rotaract Akademi işbirliğinde Cross Fit Bornova'da “CrossFit” eğitimimizi gerçekleştirdik.

Habere git

14 Aralık 2019 tarihinde 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. Grup Kulüpleri 1. Ortak Toplantısı ve 11. Meslek Hizmetleri Ödül Gecesini 450 kişilik bir katılımla gerçekleştirdik. İzmir'in tarihi ile ilgili gerçekleştirdiği söyleşinin ardından, 11. Meslek Hizmet Ödülü'nü ve kendisine özel hazırlanan tasarım İzmir Tabağı'nı Türk tarih profesörü, yazar ve akademisyen olan Prof. Dr. İlber Ortaylı'ya Rotary 2440. Bölge Dönem Guver

Habere git


24 Aralık 2019 tarihinde Rotaract Akademi işbirliği ile Misafir üyemiz Fizyoterapist Oğuzcan Bahar eğitmenliğinde Kayropraktik Eğitimi'ni gerçekleştirdik. Rotaract Akademi Koordinatörümüz Ozan Karakaya da eğitimde bizlere eşlik etti. Koordinatörümüze, eğitmenimize ve katılan tüm Rotaractör dostlarımıza teşekkür ederiz.

Habere git

Geleneksel Christmas Concert etkinliğimizi 30 Aralık 2019 tarihinde St. Rosario kilisesinde gerçekleştirdik. Yaklaşık 300 kişinin, Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı öğrencilerinden oluşan 50 kişilik koro ve orkestrayı dinlediği konserde Toplum Hizmetleri Komitesi "Dinlerarası Diyalog" Projemizi de başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Orkestra ve koro şefi kulübümüz üyelerinden Anıl Altınsoy'a ve solo performansıyla Mehmet Alp Özkazanç'a; görev alan

Habere git