BRT Mesajı

Melis UZŞEN

Melis UZŞEN

2440. Bölge Rotaract Temsilcisi

Yepyeni bir döneme başlıyor olmanın heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. Bizler için yeni bir dönem, peşinden koşacağımız yeni hayaller, koyduğumuz yeni hedefler ve değiştireceğimiz birçok hayat demektir.

Uluslararası Rotary Başkanımız Shekhar Mehta ve 2440. Bölge Guvernörümüz Nedim Atilla ile birlikte 365 gün sürecek bu keyifli yolculukta, toplumumuza fayda sağlayacak, yeni dostluklar edinecek, var olan dostluklarımızı pekiştirecek ve hayatları değiştireceğiz.

Bizler her zaman bir çocuğun yüzünde gülümseme yaratabilmeyi, öğrenciler için eğitimde eşitlik yaratabilmeyi, kadınların kendi ayakları üzerinde durmasına destek vermeyi, çevreye ve geleceğe sahip çıkmayı bilen kısacası hizmetleriyle hayatları değiştirmeyi isteyen ve bu yolda var gücüyle çalışan gençleriz! Bizleri çok iyi bir şekilde yansıttığına inandığım dönem temamızla bu yolda emin adımlara yürümeye devam edeceğimize dair inancım tamdır.

365 gün sürecek yolculuğumuzda hiçbir günün tekrarı olmadığını, her anından keyif almamız gerektiğini ve sınırları zorlayarak var gücümüzle daha çok hayata dokunmamız gerektiğini hatırlatmak isterim. En önemlisi ise, tüm bu süreçte özel anılar ve dostlar biriktirmeliyiz. Dünyaca zor dönemlerden geçiyor olsak bile kulüplerimizin hizmetlerini hiçbir şeyin durduramayacağını görmüş olmak, bizlere kalan en güzel miraslardan biridir. Devraldığımız bayrakları çok daha ileriye götüreceğimize eminim.

Fırsatlar yarattığımız dönemimizin ardından, bölgemizde yer alan 41 kulübümüz, 670 üyemiz ve 500’ü aşkın misafir üyemiz ile birlikte büyük ve güçlü bir aile olarak hizmetlerimizle hayatları değiştirmeye hazırız!

Sevgilerle

Hizmetlerimizle Hayatları Değiştirelim!