Kulüplerden Haberler

07.01.2023 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Aylarca Kültür projesinin ikinci ayağını Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü, Kordon Rotaract Kulübü, Interact Kültür ve Sanat Komitesi ve Saint Joseph Interact Kulübü ile birlikte Arkas Deniz Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Habere git

05.01.2023 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, geleneksel projesi olan ve her oynanan maç için kitap bağışı yapılan ROTAFIFA '3 turnuvasını tamamladı. Turnuvayı kazanan Karşıyaka Rotaract Kulübü üyesi Barış Mestçi oldu.

Habere git

04.01.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Rotaract Akademi ve Sağlık Meslek Grubu ile birlikte İlk Yardım Eğitimi'ni gerçekleştirdi. İlk yardım çantasında neler olmalı, ilk yardım nasıl uygulanmalı gibi sorularla katılım sağlayan üyeler bilgilendirildi.

Habere git

25.12.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, TEGV Çiğli eğitim parkında 6. Grup Rotaract Kulüpleri; Bostanlı Rotaract, Çiğli Rotaract, Karşıyaka Rotaract ve Mavişehir Rotaract Kulüpleri ile çocuklarla birlikte çok eğlendikleri bir yılbaşı partisi düzenledi.

Habere git

23.12.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, kulüp içi Yılbaşı Yemeği düzenledi. Hep birlikte çok güzel bir ziyafet çeken üyeler aynı zamanda birbirlerine yeni yıl hediyelerini de armağan etti.

Habere git

17.12.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Aylarca Kültür etkinliği ardından Fransız Kültür Merkezinin düzenlediği Noel partisine katılarak keyifli bir Happy Hour düzenledi.

Habere git

17.12.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Kordon Rotaract Kulübü, Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü ve RotaArt Hobi Grubu ile birlikte Aylarca Kültür projesinin ilk etabını Gavur Mahallesi Sergisinde gerçekleştirdi.

Habere git

22.12.2022 tarihinde ‘’Rotary ile Hayal Edelim’’ dönem sloganımızla başladığımız toplantımızda 2440. Bölge Rotaract Temsilcilerimizi ağırladık

Habere git

25.12.2022 tarihinde ‘’7’den 70’e Hayatı Keşfedin’’ projemiz kapsamında ‘’Mutluluğun Formülü’’ etkinliğimizi bu sefer Urla’da huzurevi ziyareti yaparak gerçekleştirdik ???? Etkinliğimizde dönem başkanımız Cansu Çine Öz’den arp dinletisi ve misafir üyemiz Efekan Öztürk saz çalarak keyifli bir etkinlik olmasını sağladılar ve daha sonrasında da Urla’da happy hour yaparak keyifli bir pazar günü geçirdik

Habere git

18.12.2022 tarihinde şarap tadımı ve fermantasyon hakkında her şeyi üyemiz İlke Cüneli’den ve dönem başkanımız Cansu Çine Öz’den piano dinletisi eşliğinde dinlediğimiz keyifli bir Pazar gününde ‘’Mutluluğun Formülü-4’’ gerçekleştirdik

Habere git

25.12.2022 tarihinde 6. Grup Kulüpleri tarafından geleneksel TEGV yılbaşı partisi gerçekleştirildi. Çocuklarla doyasıya eğlendiğimiz bu günde emeği geçen tüm kulüplerimize ve bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

Habere git

05.01.2023 tarihinde gerçekleşen final etabı sonrası, 3. Geleneksel RotaFifa Turnuvası’nı kazanan kulübümüzün üyesi Barış Mestci’yi tebrik ederiz.

Habere git

15.12.2022 tarihinde 1. Toplum Liderleri Geliyor (TLG) Semineri; Rotary 2440. Bölge, Rotaract 2440. Bölge, Interact 2440. Bölge, Karşıyaka Rotary, Karşıyaka Rotaract ve Karşıyaka Interact kulüpleri iş birliğinde gerçekleştirildi. Emekleri için TLG komitesine ve katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Habere git

Smyrna Rotaract Kulübü, 19 Kasım Cumartesi günü HAYTAP işbirliğinde Menderes Şopengazi Barınağında hayvan sever dostlarımızla buluştu. Keyifli bir gün geçirilen etkinlikte can dostlarımız için mama ve battaniye yardımında bulunuldu. Ardından hep beraber "FIRÇANI AL GEL" etkinliğini gerçekleştirildi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü Çiğli Rotaract Kulübü işbirliği ile düzenlediği 04.12.2022 tarihinde, Sürdürülebilir hayatı yansıtabilmek adına İkinci El Pazarı '' projemizin 2. ayağını Mavibahçe Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Ege Rotaract Kulübü ve Rotaract Club of Espima 04.12.2022 tarihinde' Speaking Club '' etkinliğimizin ilk ayağını gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü ev sahipliğinde 20.12.2022 tarihinde gerçekleşen UR 2440. Bölge 3., 4., 5., 6., 7. ve 8. Grup Kulüpleri 1. Ortak toplantısı ve Meslek Hizmetleri Ödül gecesinde Buca Belediye Başkanımız Sayın Av. Erhan Kılıç’a Üstün hizmet ödülünü, Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Funda Karaboran’a Örnek İş İnsanı Ödülünü, Sayın Prof. Dr. Uğur Batı’ya Örnek Bilim İnsanı Ödülünü, Ekmas Grup Şirketleri Genel Müdürü Sayın İlka

Habere git

Çekirge Rotaract Kulübü 12.01.2023 tarihinde 'Mutluluk İçin Ör' projesi kapsamında atkı ve bereleri Van Topuzarpa İlkokulu'na ulaştırdı.

Habere git

29.12.2022 Tarihinde Çekirge Rotaract Kulübü, Hayat Ağacı Atölyesi ve Renkotizm Hayat Ağacında Öğreniyorum projesi kapsamında palamut ve kozalaklardan Yılbaşı süsü yaptı. ????

Habere git

Bornova Rotaract Kulübü 10/01/2023 tarihinde mesleklerin zorluklarını ve mesleki ilginç olayların aktarıldığı Sarkastik Meslek Sohbetleri-Hukuk bölümünü Hukuk Meslek Grubu ve BNI Zirve Grubu ile birlikte zoom üzerinden gerçekleştirdi.

Habere git