Kulüplerden Haberler

Bornova Rotaract Kulübü 19/09/2022 tarihinde "Şimdi Okullu Olduk" projesini, Bornova Rotary Kulübü'nün sponsorluğu ile Yıldırım Kemal Bey İlkokulu ikinci sınıf öğrencilerine okula hazırlık kiti hediye ederek gerçekleştirdiler.

Habere git

Bornova Rotaract Kulübü 17/09/2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü ve RotaDoğa Hobi Grubu ile birlikte İnciraltı Kent Ormanı'nda 4. Meditasyon Pikniği etkinliğini nefes egzersizi eğitmeni Aslı Süner ile gerçekleştirdi.

Habere git

20/09/2022 tarihinde Bornova Rotaract Kulübü ve Rotaract Akademi ortaklığında Zoom üzerinde gerçekleşen Murat Can Canbay'ın konuk olduğu "etkili konuşmacı olmak" üzerine sohbet gerçekleştirildi .

Habere git

21.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Rotaract Club of Maharaja Agarsain ile birlikte karşılıklı iyi niyet mektubu anlamına gelen ‘Letterhead Exchange’ etkinliğini gerçekleştirdi.

Habere git

18.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Rotaract Club of Saraswati College ile birlikte ortak toplantı düzenledi ve bu toplantıda ‘The Letterhead Exchange’ etkinliği gerçekleştirildi. Bu toplantıda üyeler hem farklı kültürleri tanırken hem de yeni dostluklar kazanmış oldu.

Habere git

30.08.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Rotaract Club of Mysore South East ve Rotaract Club of Mount Carmel College ile birlikte ortak toplantı düzenledi ve bu toplantıda ‘Letterhead Exchange’ etkinliği gerçekleştirildi. Bu toplantıda üyeler hem farklı kültürleri tanırken hem de yeni dostluklar kazanmış oldu. Sonrasında gelecekte planladıkları ortak projeler hakkında görüşülerek, planlamalar gerçekleştirdi.

Habere git

17.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Bornova Rotaract Kulübü ve RotaDoğa Hobi Grubu ile birlikte İnciraltı Kent Ormanı'nda ‘Meditasyon Pikniği’ etkinliğini gerçekleştirdi. Bu etkinlikte hem doğa ile baş başa kalınırken hem de meditasyon hakkında bilgiler öğrenildi ve nefes egzersizi eğitmenimiz eşliğinde temiz havada nefes egzersizleri gerçekleştirildi.

Habere git

14.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Galatasaray Rotaract Kulübü'nün başlattığı Ege Rotaract Kulübü, Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Güzelyalı Rotaract Kulübü ve Konak Rotaract Kulübü ile birlikte ‘Bir Sana Bir de Bana’ Happy Hour etkinliğini gerçekleştirdi. Bu etkinlikte ihtiyaç sahibi çocuklar için okul ve kırtasiye seti oluşturmak adına katkıda bulunuldu.

Habere git

13.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, toplantı sonrası yorgunluğu gidermek adına ‘Yorgunluk Happy Houru’ gerçekleştirdi. Bu vesileyle üyeler ile ilk toplantısına gelen misafir üyeler vakit geçirme fırsatı buldu.

Habere git

11.09.2022 tarihinde İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Geçmişten Günümüze projesi kapsamında Dokuz Eylül Rotaract Kulübü, Bostanlı Rotaract Kulübü ve RotaGurme Hobi Grubu ile birlikte ‘Şambali Tadımı’ etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe katılan üyeler hem keyifli vakit geçirirken hem de lezzetli tatlar denenmiş oldu.

Habere git

Çekirge Rotaract Kulübü 22.08.2022 tarihinde, ' YENİLENEBİLİR ENERJİ ' eğitimini Rotaract Akademi ve Mühendislik Meslek Grubu iş birliğinde gerçekleştirdi.

Habere git

21.08.2022 tarihinde Çekirge, Nilüfer ve Osmangazi  Rotaract Kulüpleri olarak patili dostlara destek olmak amacı ile 13 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirilen ‘Bir Mama Da Senden Olsun’etkinliğinin geliri ile tam 60 KG köpek maması bağışı yaparak HEPAD derneğine bağışladı.

Habere git

11.09.2022 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Ege Rotaract Kulübü’nün düzenlediği Rotamorning etkinliğine katılım gösterdi.

Habere git

11.09.2022 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü olarak, İzmir Ekonomi Rotaract, Dokuz Eylül Rotaract ve Bostanlı Rotaract Kulüplerinin gerçekleştirdiği Geçmişten Günümüze Projesi’nin 4. Ayağı olan Şambali Tadım etkinliğine katılım gösterdi.

Habere git

10.09.2022 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü misafir üyeleri, ÜYAP' a katılım gösterdi.

Habere git

08.09.2022 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü happy hour gerçekleştirdi.

Habere git

Bademli Rotaract Kulübü olarak Nilüfer Belediyesi ile birlikte “Benim sporum benim yeteneğim” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz tırmanış etkinliğini geniş bir katılımla tamamladık. Amacına ulaşan etkinliğin sona ermesinin ardından Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Guvernörümuz @serdardurusut , 2440. Bölge Rotaract Temsilcimiz Ece Yiğit Ece 2440.Rotary Bölge Kulüplerden Sorumlu Bölge Sekreterimiz Nazan Yücetaş Boran, 2440. Bölge Programlardan Soru

Habere git