Denizli Rotaract Kulübü Haberleri

Dönemimizin 2. Kulübümüzün 701. Toplantısını pandemi nedeniyle Zoom üzerinden gerçekleştirdik. Kulübümüzün gelenekselleşen toplantı bültenine bu sene de devam ediyoruz. Başkan mektubu ve toplantı gündemi pdf olarak toplantı öncesinde Denizli Rotaract Kulübü üyelerine gönderilmekte, toplantı sırasında da ekranda paylaşılmaktadır.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü "Mutlu Et Mutlu Ol" adını verdiği projesi ile kardeş mahallesi olan Sevindik Mahallesindeki çocukları mutlu ediyor. Kulüp üyelerinin doğum gününde sevindik mahallesindeki ihtiyaç sahibi çocuklara yaş pasta ve hediye gönderiyor. Çocuklarda doğum günü olan üyenin doğum gününü kutlayan bir kağıt ile fotoğraf çekilerek gönderiyorlar. Bu sayede hem çocuklar hemde üyeler mutlu oluyor.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü, 09.09.2020 tarihinde Zoom üzerinden gerçekleştirdiği mutad toplantısında Jeoloji Mühendisi Emre Tuncel' i konuşmacı konuk olarak ağırladı. Son dönemde yaşanan Akdeniz krizi, Karadeniz' de bulunan doğalgaz rezervi, bunun ekonomik faydaları üzerine söyleşi gerçekleştirdiler.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü, 23.09.2020 tarihinde Zoom üzerinden gerçekleştirdiği mutad toplantısında İnşaat Mühendisi Sidar Özalp' i konuşmacı konuk olarak ağırladı. Güneş enerjisi uygulamaları yapan bir şirketin kurucusu olan Sidar Özalp aynı zamanda Denizli Rotary Kulübü üyesi. Son dönemde uygulaması artan, ekonomik ve çevresel anlamda fayda sağlayan güneş enerjisi ve uygulamaları üzerine konuşmacı konukları ile söyleşi gerçekleştiren kulüp üyeleri to

Habere git