Denizli Rotaract Kulübü Haberleri

Dönemimizin 2. Kulübümüzün 701. Toplantısını pandemi nedeniyle Zoom üzerinden gerçekleştirdik. Kulübümüzün gelenekselleşen toplantı bültenine bu sene de devam ediyoruz. Başkan mektubu ve toplantı gündemi pdf olarak toplantı öncesinde Denizli Rotaract Kulübü üyelerine gönderilmekte, toplantı sırasında da ekranda paylaşılmaktadır.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü "Mutlu Et Mutlu Ol" adını verdiği projesi ile kardeş mahallesi olan Sevindik Mahallesindeki çocukları mutlu ediyor. Kulüp üyelerinin doğum gününde sevindik mahallesindeki ihtiyaç sahibi çocuklara yaş pasta ve hediye gönderiyor. Çocuklarda doğum günü olan üyenin doğum gününü kutlayan bir kağıt ile fotoğraf çekilerek gönderiyorlar. Bu sayede hem çocuklar hemde üyeler mutlu oluyor.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü, 09.09.2020 tarihinde Zoom üzerinden gerçekleştirdiği mutad toplantısında Jeoloji Mühendisi Emre Tuncel' i konuşmacı konuk olarak ağırladı. Son dönemde yaşanan Akdeniz krizi, Karadeniz' de bulunan doğalgaz rezervi, bunun ekonomik faydaları üzerine söyleşi gerçekleştirdiler.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü, 23.09.2020 tarihinde Zoom üzerinden gerçekleştirdiği mutad toplantısında İnşaat Mühendisi Sidar Özalp' i konuşmacı konuk olarak ağırladı. Güneş enerjisi uygulamaları yapan bir şirketin kurucusu olan Sidar Özalp aynı zamanda Denizli Rotary Kulübü üyesi. Son dönemde uygulaması artan, ekonomik ve çevresel anlamda fayda sağlayan güneş enerjisi ve uygulamaları üzerine konuşmacı konukları ile söyleşi gerçekleştiren kulüp üyeleri to

Habere git

13. Grup Guvernör Yardımcısı Rtn. Akgün Değirmencioğlu ve Denizli' de bulunan Rotary, Rotaract kulübü başkanları buluşarak önümüzdeki günlerde yapacakları projeleri görüştüler.

Habere git

Delikliçınar Rotary Kulübü, Denizli Rotaract Kulübü ve Delikliçınar Rotaract Kulübü 04.10.2020 tarihinde kulüp üyeleri ile birlikte kan bağışında bulundular.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü ve Delikliçınar Rotaract Kulüpleri Burdur ilçesinde bulunan Salda Gölü çevresinde Pazar günü çevre temizliği gerçekleştirdiler. Topladıkları atıkların geri dönüşüme uygun olanlarını ayırarak geri dönüşüme gönderdiler.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü toplantısında Rtn. Mehmet Çakmak' ı ağırladı. Degiad Yönetim Kurulu üyesi, inşaat mühendisi ve 2011-2012 Bölge Rotaract Temsilcisi olan Rtn. Mehmet Çakmak ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü ve Delikliçınar Rotaract Kulüpleri ortak happyhour gerçekleştirdiler.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü geleneksel kırtasiye yardımını Denizl Honaz ilçesi Akbaş köy okuluna gerçekleştirdi. Pandemi nedeniyle kırtasiye seti içerisine kendi hazırladıkları ve üzerinde Denizli Rotaract Kulübü logosu bulunan maske ve dezenfektanları da ekleyerek çocuklarımızın sağlıkları için destekte bulundular.

Habere git

Denizli Rotaract ve Delikliçınar Rotaract Kulüpleri birlikte gerçekleştirdikleri çevre temizliği etkinliğinin sonunda hazırlamış oldukları sandviç ve meyve sularını sokak hayvanlarına yardım için üyelerine satışını gerçekleştirdi. Buradan elde ettikleri gelir ile sokak hayvanlarına mama yardımında bulundular.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü ve Delikliçınar Rotaract Kulübü gerçekleştirdikleri ortak toplantıda 2440. Bölge Rotary Afet Barınak Komitesi Başkanı Rtn. Hamdi Özdemir' i misafir ettiler. Rtn. Hamdi Özdemir ile İzmir depremi, Rotary Afet Barınak Takımı ve bütçesi üzerine oldukça faydalı bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Habere git

Denizli-Pamukkale-Delikliçınar Rotary Kulüplerinin guvernör ziyaretine Denizli Rotaract Kulübü katılım gösterdi. Denizli Rotaract Kulübü başkanı Rtc. Hilmicem Tutulmaz tarafından dönem içerisinde yaptıkları projelerin sunumu gerçekleştirildi.

Habere git

Denizli Rotaract Kulübü Eti Gıda Sanayi A.Ş. eski genel müdürü Basri Akçasoy' u misafir etti. Misafirleri Basri Akçasoy ile üstü düzey yöneticilik ve fotoğraçılık konusunda sohbet gerçekleştirdiler. Basri Akçasoy katılımcılara iş dünyasında yaşamış olduğu deneyimleri ve hobilerini aktardı. Ayrıca toplantıya Kordon İnteract Kulübü üyeleri de katılım gösterdi.

Habere git