Dokuz Eylül Rotaract Kulübü Haberleri

26 Temmuz 2020 Tarihinde üyemiz Rtc. Erdinç MENKÜ ve Dokuz Eylül Rotary 2019-2020 Dönem Başkanı Rtn. Cem MENKÜ ve eşi Sedef Zeytin MENKÜ ev sahipliğinde Çeşme'de gerçekleştirdik. Bu pandamı sürecinde yapamadığımız devir teslim törenimizi mini süprizler ile gerçekleştirdik.

Habere git

Bu proje kapsamında Dokuz Eylül Rotaract Kulübü üyeleri kendilerinden oluşan ve sağlık çalışanları için şiddete karşı olduğunu gösteren bir video yaparak sağlık çalışanlarına destek verdi

Habere git

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü geleneksel projesi Okulda İlk Günüm kapsamında Okula yeni başlayan 1.Sınıf Öğrencilerine Kırtasiye malzemesi,dezenfektan ve maske yardımında bulundu.

Habere git

Alsancak,Dokuz Eylül,Buca,Göztepe, Güzelyalı,İzmir,Kordon,Manisa ,Salihli,Turgutlu ve Varyant Rotary kulüpleri ve Dokuz Eylül,Göztepe Rotaract KUlüplerinin de destek verdiği proje kapsamında okul tamamen yenilendi ve Dokuz Eylül ve Göztepe Rotaract Kulüpleri bu projeye Sosyal Bahçe projesiyle destekte bulundu.

Habere git

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü geleneksel projelerinden 29 Ekim Uçurtma Şenliği projesinin bu yıl 3. sünü gerçekleştirdi.Proje kapsamında Türk Bayraklı uçurtmalar Kocatepe Lütfiye Dönmez İlköğretim okulu öğrencilerine öğretmenleri aracılığı ile dağıtıldı.

Habere git

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü toplantısında Kodeco nun Ceo su Kerem Odabaşını ağırlayıp.Berabaer sürdürülebilirlik ve çevreci otolar ile ilgili bir söyleşide bulundu.

Habere git

Kulübümüz dönem başkanı Armağan Ozan kendi ayakkabı markasını oluşturarak üretime başladı. Kendisini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Bol kazançlar başkanım :)

Habere git

U.R. Başkanı Shekhar Mehta 'nın İzmir ziyareti sırasında düzenlenen gecede, geçen sene rotarymizle birlikte başlattığımız ve bu sene bölgeye açılan projemiz Mentee Montorun sunumunu, Meslek Hizmetleri Komite Başkanımız Tuğba Eneş gerçekleştirdi.

Habere git