Agora Rotaract Kulübü Haberleri

Agora Rotaract Kulübü olarak Atamızın “Çocuklar geleceğimizin güvencesi,yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” sözünden yola çıkarak üstümüze düşeni yapmak üzere 10 Kasım’da 10 ilkokulumuzun kütüphanesine 10.Grup Rotary Kulüplerinin desteği ile 25 kitaplık “Çocuklar İçin Atatürk” setini hediye ettik.

Habere git

01-09-2020 tarihinde  Agora Rotaract Kulübü olarak meslekleri alanında başarılı iş kadınlarımızı ağırlamak ve katılan her konuşmacımız adına Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na  bağışta bulunarak bir çocuğumuzun bir yılık eğitim giderini karşılamak  amacıyla yola çıktığımız dönemimize ilk olarak  Yapı Kredi Bankası Proje ve Yapılandırılmış Finansman Direktörü Hale Tunaboylu ile Rotaract Akademi iş birliğinde 'Bankacılı

Habere git

Rotaract Club of Hyderabad Falcon iş birliğiyle gerçekleşen 'Ağaç Düğümü' projesine katkılarımızdan dolayı sertifika almaya hak kazandık.

Habere git

08-08-2020 tarihinde Sığacık'ta düzenlediğimiz Tekne turu organizasyonu ile  dönemimizin ilk Happy Hour'unu tüm sağlık önlemlerini alarak gerçekleştirdik.

Habere git

11.09.2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 2430.Bölge Ankara Beysukent Rotaract ile birlikte plastik torba kullanımını azaltmak ve bez torba kullanımını arttırmak amacıyla kurumdaki öğrencilerle bez çanta yapımı atölyesini gerçekleştirdik. Projenin ilk etabında yapılan çantaları  ileri bir tarihte düzenleyecek olduğumuz  kermeste satarak kurumun ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz.

Habere git

12.09.2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Foça Belediyesi ve Ankara Beysukent Rotaract Kulübü iş birliği ile temiz ve yaşanabilir çevre için Eski Foça'da Çanak Koyu'nu temizledik.

Habere git

16-09-2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak atölyetiny'de Kendin Yap Hobi gurubu iş birlikteliği ile ortak 'Makrome Tüy Yaprak Workshop' gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle atölyede 5 kişi olarak sınırlandırdığımız eğitimimize diğer katılımcılarımız zoomdan eşlik etti.


Habere git

23-09-2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Akademi Rotaract iş birliği ile Doç. Dr. Nazlı Ayşe Ayyıldız ile  liderlik ve yöneticilik arasındaki farkları ele aldığımız modern liderlik yaklaşımları ve liderden beklentiler üzerine eğitim gerçekleştirdik. Eğitimcimize teşekkürlerimizi sunmak adına kendisi adına fidan bağışında bulunduk.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak Rotaract Club of Karachi Strivers ve Rotaract Club of Narayani Mid Town ile "Twin Club Agreement" imzaladık. Her iki kulüple de güzel bir dostluğun kurulmasını sağlayarak bu dönem yapmayı planladığımız projeler hakında görüştük.

Habere git

26-09-2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak İzmir Rotaract Kulübü ile birlikte  'Kendin Pişir Kendin Ye' temalı Happy Hour'umuzun ardından Hiphause Hipder'in kurtardığı Kemalpaşa Armutlu'da sadece gönüllülerin desteği ile barınma ve tedavi amaçla kurulan barınağa minik hayvan dostlarımızın için 120 kg mama bağışında bulunduk.Bağışa destekte bulunan Güzelyalı,Güzelbahçe,DelikliÇınar,Ege ve Balçova Rotaract kulüplerine teşek

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak Ekonomi Rotaract Kulübü ile birlikte Basmane bölgesinde yaşayan ihtiyaç sahibi bir ailenin erzak ve kış için 1 yıllık yakacak ihtiyaçlarını karşıladık.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak  Göztepe Rotaract Kulübü ile birlikte  Çiçekli Köy'de yeni kurulan PATİSAFE hayvan barınağının inşaatına ve temizliğine destek olduk. Gönüllülerin yardımıyla kurulan barınağa mama bağışı gerçekleştirdik.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak her ay meslekleri alanında başarılı  güçlü  kadınlarla eğitim ve meslek sohbetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz ve Tegv'e bağışta bulunarak 1 öğrencinin eğitim hayatına destekte bulunuyoruz. Superwomen serimizde bu ay Kaliforniya Üniversitesi'nde araştırmacı ve ABD'de girişimleri olan bilim kadını Şebnem Tuğçe Pala ile sürdürülebilir ulaşım ve kamu politikaları üzerine sohbet gerçekleştirdik. Katılımcıların soru

Habere git

24.10.2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Bornava Rotaract Kulübü ile birlikte meme kanseri farkındalığı için İl Sağlık Müdürlüğünden aldığımız meme kanserine dair muayene ve kanser tarama merkezi bröşürlerini kadınların ilgisini çekebileceği alışveriş yaptığı noktalara dağıttık. Meme kanseri farkındalık simgesi olan pembe kurdele bilekliklerin dağıtımını gerçekleştirerek bireyleri bilinçlendirdik. Her ay düzenli olarak kansere farkındalı

Habere git

İş hayatında kadın statüsünün gücünü ön plana çıkarmak ve teşvik etmek amacıyla, her ay meslekleri alanında başarılı kadınlarımızla meslek sohbetleri gerçekleştirdiğimiz SUPERWOMEN serimizde bu ay AI Ethics Lab’ın kurucusu ve yöneticisi Filozof Dr. Cansu Canca konuğumuz oldu. 'Yapay zeka ve etiği 'üzerine sunumuyla ve keyifli sohbetiyle katılımcılarımızın tüm sorularını cevaplayan Cansu Hanım'ın konuşması adına Tegv'e ba

Habere git

Tunis Ennasr Rotaract Kulübü ile kardeş kulüp anlaşması imzaladık. Güzel dostlukların temellerini attığımız için çok mutluyuz.


Habere git

Tunis ENNASR Rotaract kulübü ile  imzaladığımız kardeş kulüp anlaşmasının ardından 'Leaving 2020 with a Positive' projesiyle 2020 yılında yaşadığımız talihsiz olaylara rağmen pozitif güzel olaylarında hayatlarımızda  yer aldığı gelişmeleri yazarak paylaştık.

Habere git

Agora Rotaract kulübü olarak bu dönem kardeş kulüp anlaşması imzaladığımız Narayni Midtown Rotaract kulübü ile birlikte ortak toplantı gerçekleştirdik. Tükiye ve güzel İzmir'imizin tarihi eserlerini ,doğal güzelliklerini ve kültürel lezzetli yemeklerini tanıtan sunum gerçekleştirdik.Narayanı Midtown Rotaract kulübü yaşadıkları ülkelerinin doğal güzelliklerini Nepal'i bizlere tanıttılar. Karşılıklı olarak ülke tanıtımlarını yaptığımız keyifli top

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak  bilim ışığında yarınlar için , çocuklarımız bilimle büyüsün, ülkemizi büyütsün sloganıyla harekete geçtik. Çocuklara bilimi, bilimsel araştırmayı, öğrenmeyi sevdirmek için ‘Bilim Çocuk' dergileri hediye ederek bilimi anlamasına ve sevmesine katkıda bulunuyoruz. Kahramanmaraş’ta köylerde yaşayan 10 çocuğa 1 yıl boyunca her ay bilim çocuk dergilerini evlerine ulaştıracak olduğumuz projemizde , eğitimde fırsat eşitl

Habere git

Sürekli almanın içerisinde bulunduğumuz bir sistemde yaşıyoruz.İçinde bulunduğumuz sistem sahip olduklarımızın yeterli olmadığını ancak daha iyisini ve yenisini alırsak o zaman mutlu ve havalı olabileceğimizi söylüyor. Biz de bu sistemin ürünlerinden biriyiz. Bu tüketim kültürü içerisinde nereye vereceğinizi bilemediğiniz  eşyalarınızı Agora Rotaract Kulübü olarak ,Dolap uygulamasından açtığımız Rotadolap hesabından 2. el ürünleri yükleyerek , i

Habere git

Agora,Ege,Ekonomi,Göztepe,Güzelbahçe Rotaract kulüpleri ortak toplantılarında 65 kişilik yüksek bir katılımla MİNTEKS şirketler gurubu başkanı , girişimci ve yazar Özkan İrman ile 'Bilmekle Başlar Her Şey!' ana temalı keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak 2021 yılına girerken Güzelbahçe Rotaract Kulübündeki üye ve misafir üye arkadaşlarımız ile birlikte İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği'nin yeni yıl için hazırlamış olduğu kartlardan birbirlerimize göndererek , yeni yıl dileklerimizi iletirken derneğe bağışta bulunarak zorlu tedavi sürecindeki çocuklarımıza umut olduk. Hem sevdiklerimizin hem de hastalığa yakalanmış çocuklarımızın yüzlerini güldürmek istedik.
<

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak, Rotaract Club of Babaylan Binan ile ortak toplantı düzenledik. İzmir'i ve Türk kültürünü tanıtan sunumlarımızı sunduk.Toplum hizmetleri projelerimizi anlattığımız keyifli toplantıda Türkiye ve Filipinler'de eş zamanlı kitap bağışında bulunarak bir okula kitaplık kurma kararı alarak gerçekleştireceğimiz ortak projenin ilk adımını attık. Türkiye ve Filipinler arasında güzel bir dostluğun kurulmasına da vesile olmuş olduk.

Habere git

Agora Rotaract Kulübünün her ay düzenlediğimiz SUPERWOMEN serimizde Ocak ayı konuğu Çağla Gül Şenkardeş oldu. 'DİJİTAL HAYAT' başlıklı sohbette Kuzey Afrika’da Fas’tan başlayarak Orta Doğu’ya kadar uzanan MENA bölgesi için özel bir mobil ödeme sistemi üreten Şenkardeş ile devrimsel teknolojilerden biri olan blokzincir teknolojisini, dijital para ve dijital cüzdanı, pandemi sürecinde yaşanan gelişmeleri ve değişimin gücünü ele aldık. Konuşmacı konu�

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak Rotaract Akademi iş birliği ile konuşmacı, mentor ve yazar Pınar Kaçar Özkent ile mutluluk ,motivasyon, ilham ve özgüven üzerine eğitim gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuzun konuşması adına Tegv'e bağışta bulunduk.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak Bornava Rotaract Kulübü ile birlikte 'Erken Tanı Hayat Kurtarır' projemiz kapsamında Dr.Berna Yalçın ile 'Sağlık için Erken Tanı ve Farkındalık' söyleyişimizde Ocak ayı rahim ağzı kanseri farkındalık ayı olduğundan rahim ağzı kanserinden korunma ve rahim ağzı kanseri aşısı üzerine bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirdik.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü çocuklara bilimi sevdirmek adına 1 yıl boyunca her ay doğuda köylerde yaşayan çocuklara Bilim Çocuk dergilerini dağıtmaya devam ediyor Ocak ve Şubat ayı Bilim Çocuk dergilerini Kahramanmaraş'ta yaşayan çocuklara teslim ettiler. Çocuklarımız bilimle büyüsün , ülkemizi büyütsün!

Habere git

Agora Rotaract Kulübü Rotaract Babaylan Bian ile gerçekleştirdiği ortak toplantı sonucu ortak proje olarak iki kulüpte kitap bağışı gerçekleştirme kararı aldılar. Eş zamanlı olarak Rotaract Babaylan Bian Kulübü Filipinler'de , Agora Rotaract Kulübü ise Türkiye 'de kitap bağışı yaptı.Türkiye'de Siirt'te kurulan Mustafa Kemal Atatürk Kütüphanesi'ne 150 kitap bağışında bulundular.

Habere git

Agora Rotaract  Kulübü olarak Güzelyalı Rotaract Kulübü ile birlikte Superwomen ve Sohbet-i Pişe serilermizi Start-Up ve Girişimcilik Meslek Grubu iş birliğinde YouTube Strateji Danışmanı Youtuber Berna Akın Eriş ile YouTube'da nasıl farkedilirsiniz ? YouTube'da markanız nasıl büyür? YouTube'u etkin kullanmak ve marka bilinirliği üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.Konuşmacı konuğumuzun adına Tegv'e bağışta bulunarak 1 öğrencinin 1 yıllık eği

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak , Rotaract Akademi iş birliği ile Leyla Bilen eğitmenliğinde kozmoenerji eğitimi ile ruh, beden, zihin arasında bütünsel bir şifa tam bir denge sağladığımız biyoenerji üzerine uygulamalı eğitim gerçekleştirdik.

Habere git

Agora Rotaract kulübü olarak  Çiğli Rotaract Kulübü ile birlikte Adana'daki köy okullarına Atatürk köşesi oluşturmak adına Atatürk kitapları,Nutuk,Atatürk hayatı ilke ve inklaplarını tanıtan duvar posterleri, Atatürk marşları çocuk CD'leri bağışladık.

Habere git

Agora ve Rotaract ve Rotary Ailesi olarak kitap okuma alışkanlığını arttırmak amacıyla kitap takası organizasyonu düzenliyoruz.Kitap takasına katılmak için yapmanız gereken tek şey en sevdiğiniz yalnızca 1 kitabı bir yabancıya göndermek , karşılığında da hiç tanımadığınız birinin en sevdiği kitabı alacaksınız. Katılmak için : [email protected] adresine Kitabın size gönderilmesini istediğiniz adres bilgilerinizi ve telefon numaranızı ya

Habere git

Agora, Ege, Güzelbahçe ,Göztepe,İzmir Ekonomi Rotaract kulüpleri hasta bebekler Ada ve Asrın Efe'nin hastalıkla savaşına destek olmak için 7. Grup Kulüpleri olarak ,5 hafta boyunca her Pazar , gönüllü spor hocalar eğitmenliğinde ZUMBA YOGA ve PİLATES dersleri düzenlediler. Derslere katılmak için katılımcılar Ada veya Asrın Efe bebeklerin hesaplarına bağışta bulunarak ilaç tedavilerine katkıda bulundular. 

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak 8 Mart Dünya Kadınlar gününü ve 10.kuruluş yıl dönümlerini Ortadoğu'ya teknoloji ihracatı yapan kadınlara yapay zeka ve makine öğrenmesi konularında eğitim veren ülkedeki ilk kadın olan ve Türkiye'nin önde gelen ilk 100 kadın girişimcisi listesinde yer alan Melda Akın'ı ağırlayarak kutladık.Melda Akın adına TEGV'e bağışta bulunarak 1 öğrencinin 1 yıllık eğitim hayatına destekte bulunduk. Kuruluş Yıldönümümüze  özel

Habere git

Agora , Kordon Rotaract ve Agora, Kordon Rotary Kulüpleri  olarak 20-21 Mart tarihleri arasında Ormancılık ve Liderlik konulu RYLA düzenledik.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak  Kasablanka Rotaract De Palmiers ile ortak toplantı gerçeleştirdik. Türkiye ve İzmir tanıtımını yaptığımız toplantıda toplumsal mesleki ve uluslararası alanda yaptığımız projelerimizi de anlatarak kulübümüzü tanıttık. Uluslararası projemiz olan kitap bağışı zinciri projesini Fas ile de gerçekleştirme kararı aldık. Türkiye ve Fas arasında güzel dostlukların temellerini attığımız için çok mutluyuz.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak Rotaract Club of Barangay Platiw Scholars ile ortak toplantı gerçekleştirdik. Toplantı süresince karşılıklı olarak ülkemizde ki turistik yerlerin yemeklerimizin ve kültürlerimizin  tanıtımını yaptık.Günlük hayatta kullandığımız  kelimelerin Türkçe ve Filipincesini birbirlerimize öğrettik.Toplumsal projelerinimizi birbirlerimize anlattık ve ortak kitap bağışı projelerimizin  detaylarını konuştuk. Türkiye ve Filipi

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak uluslararası farklı ülkelerden Rotaract kulüplerinin katılımı ile 'CULTURES COMPETITION' yerler ve ülkeler ile ilgili Kahoot oyunu düzenledik. Keyifli  ve eğlenceli geçen yarışmada ,yarışmamızın  birincisi Romanya'dan katılan Mihaela Rapeanu'ya Rotaract amblemli cam matara ödülü verdik.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak ortak toplantı gerçekleştirdiğimiz ve proje yaptığımız Rotaract Club of PUNE RENAISSANCE ile twin club anlaşması imzaladık.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak ortak toplantı gerçekleştirdiğimiz  ve ortak kitap bağışı projesi yaptığımız Rotaract Club of Babaylan Binan ile kardeş kulüp anlaşması imzaladık.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü olarak,Mart ayında New York Üniveristesi'nde Kanser Metabolizması üzerine araştırmacı bilim kadını Gizem Güzelsoy ile 'New York'ta Yaşamak' konulu sohbet gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz adına Tegv'e bağışta bulunarak 1 öğrencinin 1 yıllık eğitim giderlerini karşıladık.

Habere git

Eskişehir Gordion Rotaract, Ankara Gaziosmanpaşa Rotaract, Gaziantep Yesemek Rotaract, İstanbul Sarıyer Rotaract ve İzmir Agora Rotaract kulüpleri olarak, otizme mavi ışık yakmak için harekete geçtik ve 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde ınstagram hesaplarımızdan farkındalık etkinliği gerçekleştirdik. Instagram hikayelerimizde yaptığımız anketlerin ardından anket sonuçlarında ilk üçe giren takipçilerimize Tohum Otizm Vakfı Dünya Otizm Farkındalık

Habere git

Agora Rotaract kulübü olarak Mart ayı Rotaract haftasında Agora Rotary ve Rotaract kulübü olmayan Kuşadası Güvercinada ve Çeşme Rotary kulüplerinin toplantılarına katıldık.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Hukuk Meslek Grubu iş birliği ile 2020-2021 Dönemi Meslek Hizmet Ödülünü Türk kadın hakları savunucusu, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü’ ye takdim etti. Mücadele Yaşatır; İstanbul Sözleşmesi üzerine konuşma yapan Güllü çağdaş bir Türk kadını olarak ,kadın haklarını koruma adına mesleğinde göstermekte olduğu başarılarıyla ödüle layık görüldü.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü , Marmaris Rotaract , Agora Rotary ve Marmaris Rotary Kulüpleri ile birlikte interactlar ve üniversite sınavına hazırlanan gençler için farklı meslek grupları Hukuk,Tıp ,Psikoloji Mimarlık, Mühendislik(Elektrik Elektronik, Makina, Bilgisayar, Yazılım, Çevre, Gıda, Kimya ),İnsan Kaynakları Uzmanlığı, İşletme, Endüstriyel Tasarım meslek gruplarımızın tanıtımını yaptık sunumlar hazırlayarak bilgilendirici bir seminer düzenledik. �

Habere git

Agora Rotaract Kulübü Rotaract Akademi iş birliği ile Astrolog Gülser Çelik eğitmenliğinde Astroloji ile yol haritalarına baktıkları keyifli bir eğitim gerçekleştirdiler.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü,çocuklara bilimi sevdirmek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla köylerde yaşayan çocuklara her ay bilim çocuk kitapları armağan etmeye devam ediyor.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü , her ay başarılı kadınlarla gerçekleştirdikleri Superwomen serilerinde Mayıs ayında Çiğli Rotaract Kulübü ve Pazarlama Meslek Grubu ile birlikte Dagi E-Ticaret Direktörü Özlem Angı Can ile 'E-Ticaret Dünyasında Yükselme' konulu pazarlama ve e-ticaret üzerine Can 'ın sektörel deneyimlerini paylaştığı bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirdiler.

Habere git

Agora ,Bornava,Çiğli ,Ege,Güzelyalı,Göztepe ve Konak Rotaract Kulüpleri Ramazan ayında İzmir İl fakirleri derneğine yardımda bulunarak 170 aileye erzak paketi ulaştırdı .Doğu’da kadın girişimcilere destek olmak adına kadınların el emeği ile hazırladığı erzak paketlerinden alarak Adana’da 27 aileye ve 14 koli erzak paketini Gaziantep’te yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere çocuklara ulaştırdı.

Habere git

Rotaract Club Renaisance ile ortak toplantı gerçeleştirdi. Türkiye ve İzmir tanıtımını yaptığımız toplantıda toplumsal mesleki ve uluslararası alanda yaptıkları projelerini de anlatarak kulüblerini tanıttılar. Uluslararası projeleri olan kitap bağışı zinciri projesini Mısır ile de gerçekleştirme kararı aldılar Türkiye ve Mısır arasında güzel dostlukların temellerini atmış oldular.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü 2440. Bölge Rotaract Temsilciliğinin Bölgesel organizasyonu olan Rotaract Day'i Konak Belediyesi işbirliğinde ''Patilerin Festivali'' ismi ile 9 Ekim tarihinde Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirdi. Etkinlikte ''Kaldırımda Dans'', ''Kendi Hikayeni Yaz'', ''Mama Kapları'', ''Hayvan Bilmeceleri'', ''Hafıza Oyunu'' ve ''Biz Kimiz'' etkinliklerini gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü 25-26 Eylül tarihlerinde İzmir Ekonomi Rotaract, Buca Rotaract Kulübü ve 2440. Bölge Hobi Grupları‘ndan Rota Doğa Hobi Grubu ile birlikte 3. sünü düzenlediğimiz Rotakamp etkinliğini gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü 23.10.2021 tarihinde Mercan Yachting firmasında iş yeri gezisini gerçekleştirdi.

Habere git

15.12.2021 tarihinde Göztepe Rotaract Kulübü ve İzmir Rotaract Kulübü ile birlikte Ebsov Vakfı’nın düzenlediği, gelirin bursiyerler yararına olduğu yeni yıl kermesini gerçekleştirdik.

Habere git

Göztepe, İzmir ve Agora Rotaract Kulüpleri LÖSEV ile ortak yürüttüğü proje kapsamında 4 şubat Dünya Kanser gününde hazırladıkları ortak görselleri kulüp ve kişisel hesaplarından paylaşarak kanser farkındalığı yarattılar. Daha büyük etki yaratabilmek için hazırladıkları görselleri 2440. Bölge Kulüpleri ve Twin kulüpleri ile paylaşarak kendilerine katılmalarını istediler.

Habere git

Bölgemizden Agora, Çalıkuşu, Bostanlı, Smyrna ve Bursa Rotaract kulüplerinin dahil olduğu 7 farklı şehirden Rotaract ve Leo kulüplerini içeren L&R, Rotaract ve Leo kültürleri buluşmasını gerçekleştirdi. Doksan'ın üzerinden katılımla tamamlanan buluşma gelecek işbirliklerine zemin hazırladı.

Habere git

17.02.2022 tarihinde Bostanlı Rotaract ve Dokuz Eylül Rotaract Kulüpleri ile birlikte “Hayat Ol!” projesinin 3. ayağını patili dostlarımız için değerli çocuklarımızın yardımı ile gerçekleştirdik.

Habere git

23.03.2022 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü ile birlikte Pide by pide iş yerimizi gerçekleştirdik. Pidelerimizi yedikten sonra yapılışına dair bilgiler alarak bir atölye çalışması gerçekleştirdik.

Habere git

11-13 Mart tarihleri arasında Agora Rotaract Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen 23. Rotaract Asamblesini geride bıraktık. Sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Gösterdiğiniz ilgiden ötürü herkese teşekkür ederiz. Gelecek Dönem Başkanımız Rengin Yılmaz'a başarılar dileriz. Agora Rotaract ailesi olarak hep yanındayız.

Habere git

Renaissance Rotaract Kulübü iskenderiye tanıtımı gerçekleştirdi. Agora Rotaract Kulübü İzmir tanıtımı gerçekleştirdi. Karşılıklı projeler konuşuldu.

Habere git

12.04.2022 tarihinde APAZ Group Bölge Müdürü Orkun Aslan ile meslek sohbetimizi gerçekleştirdik.

Habere git

Konak rotaract ve bornova rotaract kulüpleri ile ortak düzenlediğimiz dönemin ilk partysi olan Merhaba! Halk Party İstiyor etkinliğimizi 27.07.2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Habere git

agora rac, ekonomi rac, rotaart ve kendin yap hobi grubu, msv-izmir işbirliği ile heykel yapım workshop umuzu gerçekleştirdik

Habere git

04.09.2022 tarihinde batik boyama etkinliğimizi gerçekleştirerek beyaz tişörtlerimizi istediğimiz şekilde boyayarak renklendirdik

Habere git

24.09.2022 tarihinde 4.geleneksel rotakampımızı buca rac, ekonomi rac ve rotadoğa hobi grubu ile ortak gerçekleştirdik. Gündüz şelaleleri görmek için trekking yaptıktan sonra akşam oyunlar oynadık ve ateş başında sohbet ettik

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Bilişim Meslek Grubu ve Rotaract Akademi işbirliği ile uzun soluklu "SEO Eğitimi"'nin ilk ayağını Gözde Özbaş eğitmenliğinde 20.10.2022 tarihinde gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Dokuz Eylül Rotaract Kulübü, İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü, Güzelbahçe Rotaract Kulübü ve Güzelyalı Rotaract Kulübü, RotaFit ve RotaDoğa Hobi Grupları ile birlikte bu yıl ikincisi gerçekleşen Sezon Finali etkinliğini gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Konak Belediyesi işbirliği ile dönemin ilk Rotaract Day'ini "Patilerin Festivali" ve "Bu Gezegen Bizim" temasıyla 08.10.2022 tarihinde gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Bostanlı Rotaract Kulübü, Urla Rotaract Kulübü , Güzelbahçe Rotaract Kulübü ve Ege Rotaract Kulübü ile birlikte "Pizza Yapım Workshop"unu gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Bornova Rotaract Kulübü ve Konak Rotaract Kulübü ile birlikte Al Fuat Cebesoy İlokulu'na eğitici oyuncak bağışında bulundu.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Agora Rotary Kulübü, Ege Rotary Kulübü, Gaziemir Rotary Kulübü, Ege Rotaract Kulübü, Göztepe Rotaract Kulübü, Sardes Rotaract Kulübü ve Magnesia Rotaract Kulübü ile birlikte Psikolog Kutay Ürkmen eğitmenliğinde "Gülümsemenin Büyüsü" seminerini gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü ev sahipliğinde 20.12.2022 tarihinde gerçekleşen UR 2440. Bölge 3., 4., 5., 6., 7. ve 8. Grup Kulüpleri 1. Ortak toplantısı ve Meslek Hizmetleri Ödül gecesinde Buca Belediye Başkanımız Sayın Av. Erhan Kılıç’a Üstün hizmet ödülünü, Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Funda Karaboran’a Örnek İş İnsanı Ödülünü, Sayın Prof. Dr. Uğur Batı’ya Örnek Bilim İnsanı Ödülünü, Ekmas Grup Şirketleri Genel Müdürü Sayın İlka

Habere git

Agora Rotaract Kulübü, Ege Rotaract Kulübü ve Rotaract Club of Espima 04.12.2022 tarihinde' Speaking Club '' etkinliğimizin ilk ayağını gerçekleştirdi.

Habere git

Agora Rotaract Kulübü Çiğli Rotaract Kulübü işbirliği ile düzenlediği 04.12.2022 tarihinde, Sürdürülebilir hayatı yansıtabilmek adına İkinci El Pazarı '' projemizin 2. ayağını Mavibahçe Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdi.

Habere git