Agora Rotaract Kulübü Haberleri

Agora Rotaract Kulübü olarak Atamızın “Çocuklar geleceğimizin güvencesi,yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” sözünden yola çıkarak üstümüze düşeni yapmak üzere 10 Kasım’da 10 ilkokulumuzun kütüphanesine 10.Grup Rotary Kulüplerinin desteği ile 25 kitaplık “Çocuklar İçin Atatürk” setini hediye ettik.

Habere git

01-09-2020 tarihinde  Agora Rotaract Kulübü olarak meslekleri alanında başarılı iş kadınlarımızı ağırlamak ve katılan her konuşmacımız adına Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na  bağışta bulunarak bir çocuğumuzun bir yılık eğitim giderini karşılamak  amacıyla yola çıktığımız dönemimize ilk olarak  Yapı Kredi Bankası Proje ve Yapılandırılmış Finansman Direktörü Hale Tunaboylu ile Rotaract Akademi iş birliğinde 'Bankacılı

Habere git

Rotaract Club of Hyderabad Falcon iş birliğiyle gerçekleşen 'Ağaç Düğümü' projesine katkılarımızdan dolayı sertifika almaya hak kazandık.

Habere git

08-08-2020 tarihinde Sığacık'ta düzenlediğimiz Tekne turu organizasyonu ile  dönemimizin ilk Happy Hour'unu tüm sağlık önlemlerini alarak gerçekleştirdik.

Habere git

11.09.2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 2430.Bölge Ankara Beysukent Rotaract ile birlikte plastik torba kullanımını azaltmak ve bez torba kullanımını arttırmak amacıyla kurumdaki öğrencilerle bez çanta yapımı atölyesini gerçekleştirdik. Projenin ilk etabında yapılan çantaları  ileri bir tarihte düzenleyecek olduğumuz  kermeste satarak kurumun ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz.

Habere git

12.09.2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Foça Belediyesi ve Ankara Beysukent Rotaract Kulübü iş birliği ile temiz ve yaşanabilir çevre için Eski Foça'da Çanak Koyu'nu temizledik.

Habere git

16-09-2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak atölyetiny'de Kendin Yap Hobi gurubu iş birlikteliği ile ortak 'Makrome Tüy Yaprak Workshop' gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle atölyede 5 kişi olarak sınırlandırdığımız eğitimimize diğer katılımcılarımız zoomdan eşlik etti.


Habere git

23-09-2020 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Akademi Rotaract iş birliği ile Doç. Dr. Nazlı Ayşe Ayyıldız ile  liderlik ve yöneticilik arasındaki farkları ele aldığımız modern liderlik yaklaşımları ve liderden beklentiler üzerine eğitim gerçekleştirdik. Eğitimcimize teşekkürlerimizi sunmak adına kendisi adına fidan bağışında bulunduk.

Habere git