Ege Rotaract Kulübü Haberleri

"Geleceğin Teknolojileri" üzerine konuştuğumuz dönemimizin 2. toplantısında E.Özgörkey Şirketler Grubu COO'su Toygun Tunçer'i ağırladık.

Habere git

Hayatımızın her alanında olduğu gibi çevre hakkında da birtakım düzenlemeler ve kurallar bütünü var. Bu kurallar ve düzenlemelerin tamamı “Çevre Hukuku”nu oluşturmaktadır. Berna Babaoğlu Ulutaş eğitmenliğinde yeni hizmet alanlarımızdan birini de oluşturan "Çevre" kavramına farkındalık yaratmak amacıyla Rotaract Akademi eğitimi düzenlendik.

Habere git

Sedef Kaval eğitmenliğinde 08/08/2020 - 29/08/2020 tarihleri arasında 4 hafta sürmesi planlanan Temel Excel Eğitimi'nin 2. dersi verilmiştir. Eğitimimizde katılımcılara "Excel Nedir?, Nasıl Kullanabiliriz?, Nerelerde İşimize Yarayabilir?" kapsamında yetkinlik kazandırmak amaçlanmıştır.

Habere git

27/09/2020 tarihinde online iş gezimiz için Türkiye'nin en büyük otomobil müzesi Key Museum'u ziyaret ettik. Zoom ve Instagram üzerinden ortak canlı yayın gerçekleştirdik.

Habere git

03/10/2020 tarihinde, "Hayvanları Koruma Günü" kapsamında, Urla Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı'na mama ve ilaç yardımında bulunduk.

Habere git

Hindistan’da bulunan D3170 kulüplerinden Rotaract Club of Kolhapur Midtown Phoenix ile kardeş kulüp anlaşması imzaladık.

Habere git

İtalya D2080’de bulunan Rotaract Club of Cassino ile kardeş kulüp anlaşması imzaladık.

Habere git

08/10/2020 tarihinde "Finansal Okur-Yazarlık" üzerine konuştuğumuz dönemimizin 7'inci toplantısında Türkiye Finans Yöneticileri Vakfına bağlı faaliyet gösteren Genç Finans Kulüp Yönetim Kurulunu toplantımızda ağırladık.

Habere git