Güzelbahçe Rotaract Kulübü Haberleri

20 Ağustos 2020 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Ressam Ceylan Eşit'i konuk etti. Ceylan hanım Online Sergi Söyleşi etkinliğinde konuşmacı oldu, kendi çalışmalarını sundu ve teknikleri konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Habere git

02/09/2020 tarihinde Güzelbahçe Rotaract kulübü happy hour düzenledi.

Habere git

18 Eylül 2020 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Yazar ve Gazeteci Barış İnce'yi konuk etti. Barış bey 2019 Melih Cevdet Anday Roman Ödülünü kazanan eseri Sarsıntı'nın Kitap Söyleşi etkinliğinde konuşmacılık yaptı.

Habere git

27.07.21 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Rotaract Akademi işbirliğinde Sürdürülebilir Yaşam eğitimini gerçekleştirdi. Eğitmenleri Akar Tekstil Sürdürülebilirlik Müdürü Begüm Yağcı'ydı. Plastiksiz Temmuz ayına özel, atıksız yaşam hakkında bilgiler verilen bir eğitim gerçekleştirildi.

Habere git

17.08.2021 tarihinde, Güzelbahçe Rotaract Kulübü olarak Geleneksel II.Karanlık Yemek etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bu dönem elde ettiğimiz geliri Türkiye Görme Engelliler Derneği’nin Masallara Dokun projesine bağışlayarak görme engelli çocuklarımıza kütüphane oluşumuna destek olduk.???? Katılan, destek olan ve empati kurarak bir akşam yemeğinde farkındalık yaratan tüm kulüplerimize çok teşekkür ederiz!✨

Habere git

23.08.2021 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü, Rotaract Akademi işbirliğinde HPV Eğitimi'ni gerçekleştirdi. Eğitmenleri Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Pervin Karlı'ydı. HPV nedir, nasıl korunulur, HPV aşısı nasıl etki eder gibi birçok önemli konuya değinilen bir eğitim gerçekleştirildi.

Habere git