Karşıyaka Rotaract Kulübü Haberleri

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı amaçlayan bu projede Karşıyaka Rotaract Kulübü 16.11.2019 tarihinde, Karşıyaka Sevgi Evleri’ndeki çocuklarla birlikte önce Kemalpaşa Kımız Çiftliğine giderek çocuklarla ata bindiler, ardından yaklaşık 1000 hayvana ev sahipliği yapan Türkiye’nin ilk ve tek çiftlik hayvanlarını koruma, kurtarma ve yaşatma çiftliği olan Angels Farm Sanctuary’e bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Habere git

Ödemiş Pirinççi Köyünde bulunan Pirinççi İlkokulu’nda, ilkokul (1,2,3,4) ve ana sınıfında okuyan çocukların gerek fiziksel gerek temel eğitim ve öğretim hayatlarının iyileştirilmesi amaçlanmaktadır.

Çocukların her birinin tohum olduğu ve iyi koşullarda ulu çınarlara dönüşmesi umut edilen bu proje 3 ana ayaktan oluşmaktadır. Bunlar; iç fiziksel iyileştirme (tavan yalıtımı, antibakteriyel zemin döş

Habere git

Karşıyaka Rotaract Kulübü'nün geleneksel projesi olan “Gez, Gör, Öğren  Projesi” ile, bizim mahalle okulumuz Şehit Yüzbaşı Ali Rıza Sadak İlkokulu öğrencileri her ay müze, sergi, hayvanat bahçesi gibi güzel vakit geçirebilecekleri ve aynı zamanda da öğrenebilecekleri pek çok yere götürüldü. Bu gezilerden en sonuncusunda da 28.02.2020 tarihinde , çocuklarımız Ahmet Piriştine Kent Arşivi Müzesi ve Arkeoloji Müzesi'ni gezdiler.

Habere git

6. Grup Rotaract Kulüpleri olarak “Bir Paket Mutluluk” projesi 14.05.2020 tarihinde gerçekleştirildi. İçlerinde temel gıda ürünlerinin bulunduğu ramazan kolileri, 120 aileye ulaştırılması için TEGV Çiğli Kampüsüne götürüldü. Ardından Karşıyaka Sevgi Evleri’nde yaşayan dostlarımız için de atıştırmalık bağışında bulunuldu.


Habere git

Karşıyaka Rotaract Kulübü, Karşıyaka Rotary Kulübü ile birlikte 11.03.2020 tarihinde "İyi Uykular Çantası" Projesi kapsamında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören minikleri ziyaret etti ve onlara çantalarını ulaştırdı.

Habere git

Karşıyaka Rotaract Kulübü olarak, Sevgi evindeki küçük dostlarımıza Kurban Bayramı öncesinde şekerleme ve sağlıklı atıştırmalık desteğinde bulunduk.

Habere git

Kulübümüzün geleneksel projesi olan Kuşaktan Kuşağa projemizi gerçekleştirdik. Huzurevindeki büyüklerimize; minik dostlarımızın Kurban Bayramı için yazmış ve yapmış oldukları resimli mesajlarını ileterek, kuşaktan kuşağa bir bağ kurmuş olduk.

Habere git

Ekim ayında düzenlenen ÜYAP 'a aday üyemiz katılım göstermiştir.

Habere git

08.10 tarihinde dönemimizin 7. , Kulübümüzün 774. toplantısında konuşmacı konuğumuz Eda Damar'ın Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji sunumu ile gerçekleştirdik.

Habere git

25.11.2020 tarihinde Karşıyaka Rotaract Kulübümüzün Gelenekselleşen Trivia Night Etkinliğimizin 6. sı Zoom üzerinden gerçekleştirildi.Bu eğlenceli akşamda bir çok kulüpten arkadaşımız bize eşlik etti. Kahoot uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve farklı soruları hep beraber cevaplandı

Habere git

25.11.2020 tarihinde Karşıyaka Rotaract Kulübümüzün Gelenekselleşen Trivia Night Etkinliğimizin 6. sı Zoom üzerinden gerçekleştirildi.Bu eğlenceli akşamda bir çok kulüpten arkadaşımız bize eşlik etti. Kahoot uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve farklı soruları hep beraber cevaplandı

Habere git

22.01.2021 tarihinde Anne ve anne adaylarımıza sağlıklı bebekler için beslenme ve gelişim rehberlerini Kadın Semt Evine teslim ettik

Habere git

11.03.2021 tarihindeki toplantımızda kulüpçe dizilerle ilgili soruları cevapladığımız keyifli bir trivia nignt etkinliği gerçekleştirildi

Habere git

Bu dönem Çankaya Rotaract Kulübü ile birlikte mektup arkadaşlığı ile bu kültürü tekrardan yaşatmak için Bir Mektup Uzağımda projesini gerçekleştirdik . Bu projede herkes kendine seçtiği lakaplarla karşı tarafta kim olduğunu bilmeden mektup yazdı. Bu mektuplarda isim ve cinsiyet belirtmeden kendimizle ilgili şeyler paylaştık . Aynı şekilde Çankaya Rotaract kulübü üyeleri de bizlere cevaplarını gönderdi bu şekilde mektuplaşmayı günümüze taşıdık. Proje

Habere git

Geleneksel Kuşaktan Kuşağa projesi için 20.07.2021 tarihinde, pandemi sebebi ile yüz yüze ziyaret edilemeyen büyüklerimiz ile miniklerimizin yardımıyla hazırladığımız video aracılığı ile bayramlaşıldı. Bu güzel projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Habere git

Art arda gerçekleşen orman yangınlarını üzülerek takip ediyoruz. Ancak üzülmek yeterli değil, "Ben nasıl değer katabilirim?" sorusuna cevap aramalıyız. Tema vakfının bugün başlattığı bağış kampanyasına, @bostanlirac kulübünün bağış davetini kabul ederek ve biz de her bir üyemiz adına fidan bağışı yaparak destek veriyor, @bostancirotaract ve @cankayarac kulüplerini imkanları doğrultusunda bağış yapmaya davet ediyoruz. Birlikte tekrardan yeşil bir

Habere git

23.08.2021 tarihinde Karşıyaka Rotaract Kulübü resmi instagram sayfasından "Rotaract Nedir?" adı altında bir bilgilendirme postu paylaşıldı.

Habere git

15.09.2021 tarihinde 7. si düzenlenen Trivia Night etkinliğimiz gerçekleştirildi. Dereceye giren tüm takımları tebrik eder, en yüksek katılımı yaparak bizleri yalnız bırakmayan Ekonomi Rotaract'a ve tüm misafirlere teşekkürler.

Habere git

20.09.2021 tarihinde Güzelyalı Rotaract'ın düzenlediği RotaVolley son maçını da kazanarak çeyrek finale çıkmaya hak kazanan takımımız Gizli Servis'i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Habere git

Karşıyaka Interact Kulübü'nün 2016-2017 döneminde gerçekleştirdiği "Bir Hikayemiz Var" Projesini, bu sene tekrar "Bir Hikayemiz Var" adı ile Bostancı Rotaract ve Karşıyaka Rotaract işbirliğinde gerçekleştirilmesine karar verildi. İzmir Erke Özel Eğitim Merkezi'ndeki çocuklardan resimler çizilmesi istendi. Çizilen muhteşem resimler tişörtler üzerine bastırıldı. Bostancı Rotaract Kulübü ile bu proje sonunda Marmaris ve çevresinde yaşanan orman yangınlarıyla et

Habere git

12.10.2021 ve 13.10.2021 tarihlerinde çizgi roman projemiz için Özel ERke Rehabilitasyon Merkezi'ndeki çocuklarla ressam Nilsu Kızılateş'in yardımlarınden faydalanarak resimler çizildi.İşbirlikleri ve bu keyifli iki gün için Erke Özel Eğitim'e ve Nilsu Kızılateş'e teşekkür ederiz.

Habere git

06.11.2021 tarihinde "Sevgi Dolu Çocuklar Patili Dostlar " projemiz kapsamında patili dostlarımızın barınabilmesi için köpek kulübelerini,kedi evlerini,mama kabı,tasma gibi diğer ihtiyaçlarını 6. grup kulüpleri Bostanlı RAC,Çiğli RAC,Ekonomi RAC ile birlikte "TEGV" e teslim edildi.Bu güzel etkinliğe katılan tüm üyelerimize ve kulüplerimize çok teşekkür ederiz.

Habere git

06.11.2021 tarihinde Sevgi Dolu Çocuklar Patili Dostlar projesi kapsamında, 6. grup kulüpleri; Bostanlı Rotaract Kulübü, Çiğli Rotaract Kulübü ve İzmir Ekonomi Rotaract Kulübü ile birlikte TEGV'i ziyaret ettik. Patili dostlarımız için köpek kulübesi, kedi evi ve mama kabı, tasma gibi diğer ihtiyaçlarını teslim ettik.

Habere git

04-07.11.2021 tarihleri arasında Marmaris Rotary Kulübü,IYFR ve Ege Deniz Komitelerinin düzenlemiş olduğu RYLA'ya kulübümüz üyelerinden Pelin Su Yunus katılım göstermiştir.Emeği geçen herkese ve Karşıyaka Rotary Kulübü'ne teşekkür ederiz.

Habere git

07.12.2021 tarihinde Rotaract Akademi işbirliğinde düzenlenen "Ekmeğin Geleceği Geçmişindedir" eğitimimiz gerçekleştirildi.Bu keyifli eğitim için başta eğitmenimiz Zeynep Batı Üstün'e,katılam tüm üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Habere git

15.12.2021 tarihinde pandemi sebebiyle sekteye uğrayan "Gez Gör Öğren" projemiz tekrar hayata geçirildi ve Bizim Mahalle okulumuz Şehit Yüzbaşı Ali Rıza Sadak öğrencilerimiz ile Yeşilova Höyüğü gezildi.

Habere git

18.02.2022 tarihinde kulübümüzün 35. yıldönümünü kutladık.Bu gecede bizi yalnız bırakmayan Karşıyaka Rotary ailemize,değerli Geçmiş Dönem başkanlarımıza,BRT'miz ve bölge ekibine;katılımı için İzmir Agora Rotaract Kulübü'ne teşekkür ederiz.

Habere git

07.03.2022 tarihinde Bizim Mahalle okulumuz Şehit yüzbaşı Ali Rıza Sadak 'ta diş taraması gerçekleştirildi.

Habere git

09.03.2022 tarihinde Rotaract Haftası Dörtlü Proje kapsamında,bizim Mahalle okulumuz Şehit Yüzbaşı Ali Rıza Sadak'ta "Bilim Sınıfı" projesi gerçekleştirildi.bu projede işbirliğinde olduğumuz Karşıyaka Rotary ve Karşıyaka Interact Kulüplerine teşekkür ederiz.

Habere git

10.03.2022 tarihinde dönemimizin 17.,kulübümüzün 806. toplantısı gerçekleştrildi.Toplantıda Rotaract haftası dörtlü proje kapsamında bizlerle birlikte olan ve değerli Rotaractör&Rotary deneyimlerini aktaran Karşıyaka Rotary üyesi Hasan Erdal'a ve Stara Zagora Rotaract Kulübü Başkanı Hristian Stoev'e katılımları ve keyifli sohbetleri için çok teşekkür ederiz.Kulüp başkanı Hristian'a kendi ülkesinden getirdiği zarif hediye karşılığında biz de pinimizi takdim

Habere git

27.02.2022 tarihinde RotaDoğa Hobi Grubu, Rotafit Hobi Grubu, Fotoğrafçılık Hobi Grubu ve Bornova Rotaract Kulübü ile ortak 3. Meditasyon Pikniği etkinliğini gerçekleştirildi.

Habere git

19.03.2022 tarihinde "Yemeyen Kalmasın" sloganıyla başlatılan ve Puratos Firmasının katkılarıyla öğrendiğimiz ekşi mayalarımızla birlikte doğal karakılçık ununu da birleştirerek Gaziemir'de bulunan Ali Baba Unlu Mamülleri karafırınında yaklaşık 75 karakılçık ekmeği yapıldı ve ihtiyaç sahibi olan bireylerin ücretsiz yararlanabilmesi için yapılan ekmeklerin ham bez çantalar içerisinde dağıtımları gerçekleştirildi.

Habere git

25.03.2022 tarihinde Bizim Mahalle okulumuz Şehit yüzbaşı Ali Rıza Sadak'ta ergen psikolojisi eğitimi kapsamında velilere,Anne ve Çocuk İletişim Eğitimi ve Sınav Kaygısı Yönetimi hakkında sunum gerçekleştirildi.

Habere git

26.03.2022 tarihinde İzmir ve Çiğli Rotaract kulüpleri işbirliğinde Geleneksel Sürpriz Sabunlar Projemiz "22 Mart Dünya Su Günü" kapsamında gerçekleştirildi.Sabunlar TEGV'deki öğrencilerimize teslim edildi.

Habere git

02.04.2022 Dünya Otizm Farkındalık Günü'nde Erke Özel Eğitim'de çocuklarla birlikte "Terapi Bahçesi'ni daha da güzelleştirmek adına çiçekleri ve Gerçek Gıda kapsamında Ege Bölgesi ile özdeşleşmiş olan Gümüldür mandalina,limon ve portakal fidanları dikildi.

Habere git

02.04.2022 tarihinde Erke Özel Eğitim Merkezi ziyaret edildi ve buradaki öğrencilerin yazdığı hikayelerden derlenerek ressam Nilsu Kızılateş'in çizimleriyle hazırlanan,48 puntoluk özel hazırlanan kitaplar teslim edildi."Farkındayız" isimli bu projede az görme engelli bireylere faydalı olarak bu konuya dikkat çekilmesi amaçlandı.

Habere git

07.04.2022 tarihinde Bizim Mahalle okulumuzz Şehit Yüzbaşı Ali Rıza Sadak'ta daha önce diş taramasını yaptığımız öğrencilerin diş tedavileri gerçekleştirildi.Tedavileri gerçekleştiren diş hekimi Ayşe Yenice'ye çok teşekkür ederiz.

Habere git

Karşıyaka Rotaract Ailesi olarak savaşların ve zulmün günümüzde gitgide artması sebebiyle bir proje oluşturmak istedik. Öyle bir proje oluşturmalıydık ki aslında insanların din, ırk, cinsiyet fark etmeksizin ne kadar dostça kardeşçe yaşadıklarının farkındalığını göstermemiz gerekliydi. Bu amaçla yola çıktık ve en güzel örneğin Türkiye ve Yunanistan arasında ki dostluğun dışardan görünenin aksine ne kadar iyi olduğunu düşündük. Ve Yunan dostlarım

Habere git

13.08.2022 tarihinde Rotary 2440. Bölge, Rotaract 2440. Bölge ve Interact 2440. Bölge’nin düzenlediği "Kurumsal Bütünlük: Yeni Uygulamalar ve Biz" isimli eğitim seminerine Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komite Başkanımız Pelin Su Yunus katılım göstermiştir. Bu güzel seminerde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Habere git

07.09.2022 tarihinde Karşıyaka Rotary Kulübümüz ile birlikte Şakran Cezaevi'ne ziyaret gerçekleştirildi. Cezaevinde anneleriyle kalan 0-6 yaş grubu çocuklarımız için güzel vakit geçirebilecekleri bir etkinlik sınıfı hazırlandı.

Habere git

28.09.2022 tarihinde Karşıyaka Rotaract Kulübü, İzmir Rotaract Kulübü & Dokuz Eylül Rotaract Kulübü ile ortak hazırlanan, geliri ile Torbalı Dağkızılca Ortaokulunda okuyan çocukların fiziksel ve temel eğitim-öğretim hayatlarının iyileştirilmesini içeren “Bir Tohum Bir Umut” projesi yararına düzenlenen Gece Pikniği etkinliği “Rotaract Fest” temasıyla gerçekleşti. Çok eğlendiğimiz bu keyifli gecede bizimle olan herkese ve organizasyon aşamasında emek

Habere git

03.10.2022 tarihinde kulübümüzün Instagram hesabında Rotaract’ı tanıtan “Rotaract nedir” isimli bilgilendirici video sponsorlu reklam olarak paylaşıldı.

Habere git

01.10.2022 tarihinde 6. Grup kulüpleri tarafından Kültür Sanat ve Hobi Grupları işbirliği ile masa tenisi turnuvası düzenlendi. Dereceye giren katılımcıları ve 3. olan Vakıf Komitesi Başkanımız Kortan Necmi Arıgümüş‘ü tebrik ediyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Habere git

08.10.2022 tarihinde Erke Özel Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören çocuklarımız ile birlikte Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nın gezildiği bir etkinlik gerçekleştirildi. Çocuklarla güzel vakit geçirdiğimiz bu günde bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

Habere git

12.10.2022 tarihinde geleneksel etkinliğimiz olan Trivia Night etkinliğinin 8'incisi gerçekleştirildi. En yüksek katılımla bizimle olan ve yarışmada 1.lik elde eden Çalıkuşu Rotaract Kulübü'nü ve dereceye giren tüm takımları tebrik eder, bu keyifli gecede bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

Habere git

08.11.2022 tarihinde 6. Grup Rotary ve Rotaract kulüpleri iş birliğinde "Ateş Çemberinde İzmir" ismiyle, Polio farkındalığı adına sergi düzenlendi. Sergiye, Çocuk Felci Komite Başkanı Kemal Aksoy konuşmacı konuk olarak katıldı.

Habere git

16.11.2022 tarihinde kulüp sekreterimiz Beste Kurban tarafından Karşıyaka Rotary Kulübü'nün Guvernör Ziyareti'ne katılım gösterildi ve şu ana kadar yapılan ve yapılması planlanan projelerimizi içeren bir sunum gerçekleştirildi. Misafirperverlikleri için Karşıyaka Rotary Kulübü'ne çok teşekkür ederiz

Habere git

10.12.2022 tarihinde Dönem Başkanımız İlayda Akyüz ev sahipliğinde geleneksel yılbaşı temalı ocakbaşımız gerçekleşti. Misafirperverliği için başkanımıza ve katılan tüm üye ve misafir üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

15.12.2022 tarihinde 1. Toplum Liderleri Geliyor (TLG) Semineri; Rotary 2440. Bölge, Rotaract 2440. Bölge, Interact 2440. Bölge, Karşıyaka Rotary, Karşıyaka Rotaract ve Karşıyaka Interact kulüpleri iş birliğinde gerçekleştirildi. Emekleri için TLG komitesine ve katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Habere git

05.01.2023 tarihinde gerçekleşen final etabı sonrası, 3. Geleneksel RotaFifa Turnuvası’nı kazanan kulübümüzün üyesi Barış Mestci’yi tebrik ederiz.

Habere git

25.12.2022 tarihinde 6. Grup Kulüpleri tarafından geleneksel TEGV yılbaşı partisi gerçekleştirildi. Çocuklarla doyasıya eğlendiğimiz bu günde emeği geçen tüm kulüplerimize ve bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

Habere git

11.03.2023 tarihinde LÖSEV Ege Merkez Ofisi'nde çocuklarla doğum günü partisi için bir araya geldik ve bez çantalar kullandığımız yaratıcı resim atölyesi gerçekleştirdik. Çocuklarla güzel vakit geçirip eğlendiğimiz bu günde bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

Habere git

09.03.2023 tarihinde gerçekleşen dönemimizin 17. kulübümüzün 828. toplantısında, Türk Kanser Derneği’nin Kaynak Geliştirme Sorumlusu Önay Demirkaya konuğumuzdu. Derneğin çalışmaları hakkında bilgilendiğimiz ve ortak proje paylaşımlarında bulunduğumuz bu verimli toplantıda bizimle olan konuğumuza ve katılım sağlayan tüm üye ve misafir üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

15.08.2023 tarihinde Bostanlı Rotaract Kulübü ile ortak happy hour gerçekleştirdik. Dart turnuvasında 1. olan misafir üyemiz Ali Denizaslanı’nı⁩, 2. olan misafir üyemiz Yasin Boran’ı⁩ ve 4. olan üyemiz Kortan Arıgümüş⁩’ü tebrik ediyoruz.

Habere git

22.08.2023 tarihinde Güzelbahçe Rotaract Kulübü ile birlikte Barbieland partisi gerçekleştirdik. Bu pembe gecede bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz.

Habere git

RotaVolley’23 Voleybol Turnuvasında “Gizli Servis” isimli takımımızla yerimizi aldık. Karşıyaka Rotaract ailesi olarak takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Habere git

03.09.2023 tarihinde Rotaract Akademi ile birlikte spor akademisi Tenis101 eğitimimizi gerçekleştirdik. İşbirlikleri için Avantaj Tenis Kulübü’ne, eğitmenlerimiz Gülçin Ödemiş & Emre Taşkın’a ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Habere git

14.09.2023 tarihinde dönemimizin 5. kulübümüzün 840. toplantısında konuklarımız Gea gönüllüleri Özge Güngör ve Şükrü Bala “Afet Farkındalığı ve Gönüllülüğü” üzerine çok değerli paylaşımlarda bulundular. Toplantımızda bizlerle birlikte olan Afet Eylem Takımı Koordinatörümüz Ali Can Kahyaoğlu’na çok teşekkür ederiz. Aynı zamanda Karşıyaka Interact Kulübü’müzden katılımları ile bizleri mutlu eden kulüp başkanı Defne Bozkurt, kulüp sek

Habere git

20.09.2023 tarihinde Üretim ve Sanayi Meslek Grubu & RotaGurme Hobi Grubu işbirliğinde Efe Rakı iş yeri gezisi düzenledik. Eğitmenimiz Bertuğ Açıkova’ya bu keyifli ve bilgilendirici eğitim için, tüm katılımcılarımıza da geldikleri için çok teşekkür ederiz.

Habere git

28.09.2023 tarihinde dönemimizin 6. kulübümüzün 841. toplantısını @dokuzeylulrotaract Kulübü ile ortak olarak gerçekleştirdik. Çok keyifli geçen toplantımızda tanışma oyunları oynadık ve projelerimizden bahsettik. Katılan tüm üye ve misafir üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında 15. Grup Kulüpleri olarak 2440. Bölge "Can Dostlar" Komitesi ile birlikte İzmir Ticaret Odası’nda düzenlediğimiz “Dostuma ilk yardım yapmayı öğreniyorum” eğitiminde Rotaryen Veteriner Erhan Gökdağ ve Rotaryen Dr. Ülkümen Rodoplu hayvanlara ilk yardım ve afet bölgelerinde hayvanların kurtarılabilmesi için yapılabilecekler konusunda değerli bilgilerini paylaştılar. Katılım gösteren tüm hayvanseverlere ve organizasyonda

Habere git

RotaVolley voleybol turnuvasına bu sene de Gizli Servis isimli takımımızla katılım gösterdik. Takımımıza son ana kadar verdiği mücadele için teşekkür ediyor, turnuvada dereceye giren tüm takımları tebrik ediyoruz.

Habere git

20.10.2023 tarihinde Bizim Mahalle okulumuz Hamdullah Suphi Tanrıöver İlkokulundaki çocuklarımıza diş sağlığı eğitimi verdik ve diş taraması yaparak genel kontrollerini gerçekleştirdik.

Habere git

21.10.2023 tarihinde kız çocuklarının eğitimine katkı amacıyla hazırlanan, kulübümüzün de paydaşı olduğu Liderlik Konferansı gerçekleştirildi. Organizasyonda emeği geçen tüm kulüplere, değerli konuşmacılara ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz.

Habere git

28.10.2023 tarihinde, Burcu Huzurevi ‘ndeki büyüklerimize Kuşaktan Kuşağa projemiz kapsamında Bizim Mahalle okulumuzdaki çocuklarımıza çizdirdiğimiz Cumhuriyet temalı resimleri dağıttık ve hep birlikte Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladık .

Habere git

14.11.2023 tarihinde Ruh Sağlığı Meslek Grubu ve Rotaract Akademi iş birliğinde “Sosyal Medya ve Beden Memnuniyeti” eğitimimizi gerçekleştirdik. Eğitmenimiz Uzman Psikolog İrem Deniz ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Habere git

01.11.2023 tarihinde Geleneksel Trivia Night etkinliğimiz gerçekleşti. Kıyasıya rekabet sonucu dereceye giren tüm takımları tebrik ediyor, bizi bu güzel gecede yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Habere git