Konak Rotaract Kulübü Haberleri

Konak Rotaract kulübü 27 Ekim’de ziyaret ettiği Şopengazi Hayvan Barınağı’nın ihtiyacı olan ilaç ve malzeme listesinden, 3 adet Genta göz damlası, 10 adet Teramicyn, 10 adet Zefiran dezenfektan ve 100 adet paleti 22 Kasım tarihinde barınağa iletildi.
Ateşböceği Derneği ile birlikte çalışan kulüp üyeleri, temin ettikleri ilaç ve paletleri burada yaşayan patili dostlarına birlikte ulaştırdılar.
Barınak projemsi sadece mama yardımıyla sembolik

Habere git

Şopen Gazi Hayvan Barınak'ına dönem boyunca yardımlar gerçekleştiren Konak Rotaract kulübü, bu sefer barınağın güzelleşmesi için kolları  sıvadı.

Paydaşı Ateşböceği Derneği ile birlikte temin ettikleri boyalarla barınağın görünümünü güzelleştirerek, burayı bir proje barınağına dönüştürmeyi hedefleyen Konak üyeler,, gün boyu kulübeleri, çöp kutularını boyadı, dokunabildikleri her yere renk katmaya çabaladılar.

Habere git

2440. Bölge'den 6kulübün birlikte yürüttüğü Dostluk Atölyesi projesi kapsamında,özel ihtiyaçları olan çocuklar ve rotaractörler 29 Ekim'i hep birlikte kutladı.

Hasan Tahsin Özel Eğitim Meslek Okulu’ndaki öğrencilerle okulu bayram için süsleyen, Ege, Efes, Kordon, Konak, İzmir ve Mavişehir Rotaract kulüp üyeleri, ardından müzik eşliğinde harika danslar ettiler.

Habere git

Ateşböceği Derneği üyeleriyle karbonsuz yaşama dikkat çekmek için bisiklet turu gerçekleştiren Konak Rotaract Kulübü, dernek üyelerine karbon ayak izi eğitimini verdi. 

Doğadan karbon izini silmek ve daha az karbon izi bırakmak için neler yapılabileceğini konuşan dernek üyeleri, 'Karbonsuz Muyluyuz!' dediler!

Habere git

Konak Rotaract Kulübü, Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının en çok ihtiyaç duyduğu maske ve önlükler gibi koruyucu giysilerin sterilizasyonu için gerekli UV ışık yayan özel florasanları İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Covid-19 Pandemi servisinin 3 odası için temin etti.

Bu ışıkların altına serilen maske ve önlükler steril hale geliyor ve böylelikle sağlık çalışanlarımız, aynı maskeyi birden fazla kullanabiliyor. Yaklaşık 3 sa

Habere git

Konak Rotary'nin 50. yılına özel 50 aileye Ramazan kolisi  göndermek için yola çıkan Konak Rotaract kulübü, gelen çok sayıda destek sayesinde tam 235 aileye ulaştı!

 A101 marketlerden elde edilen 50 TL değerinde alışveriş kartları, Erzene, Gediz, Selçuk, Kuruçeşme, Esenlik, Limontepe, Küçük Çiğli, Akarcalı, Ballıkuyu mahallerinin muhtarları aracılığıyla ihtiyacı olan ailelere ulaştırıldı.

Habere git

Konak Rotary ve Rotaract ailemizle, 01.07.2020 tarihinde devir teslim törenimizi gerçekleştirdik. 4 başkanımız bir araya gelerek kolye değişimlerini gerçekleştirirken bizler de sanal ortamdan bu heyecanlı ve mutlu ana tanıklık ettik. Bu güzel günde bizlerle olan Geçmiş Dönem Guvernörümüz Rtn. Fatih Akçiçek, Dönem Guvernörümüz Rtn. Ertan Soydan, Geçmiş Dönem Bölge Temsilcimiz Rtc. Burak Terlemez, Dönem Bölge Temsilcimiz Rtc. Tilda Acar ve tüm kulüp başkanların

Habere git

Konak Rotaract Kulübü olarak Bombay Film City Kulübünün başlattığı "Paws For the Cause" isimli projeye farklı lokasyonlarda, sokaklardaki minik dostlarımızı beslerken çekip birleştirdiğimiz 60 saniyelik video ile bizler de destek olarak farkındalık yarattık. Sokaktaki patileri de ihmal etmememiz gerektiğini bir kez daha hissettiğimiz bu projeye dahil olmaktan mutluluk duyduk.

Habere git

Yönetim kurulu üyelerimiz ve komite başkanlarımızın katılımlarıyla 14.07.2020 tarihinde 2020-21 döneminin yeni normale uygun ilk komite başkanları toplantısını gerçekleştirdik. Katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract Kulübü olarak New Delhi'den Outstanding Business Students Rotaract Kulübü'nün başlattığı "Fidan Dikimi" projesine evlerimizdeki saksılarımıza ve bahçelerimize yeni fidanlarımızı dikerken çektiğimiz fotoğraflarla biz de destek olduk. Toprakla ilgilenmek bizlere huzur verirken dünyamızın da taze bir nefese kavuşması için ufak bir adım atmış olduk.

Habere git

11 Ağustos Salı günü kulübümüzün 619. dönemimizin 2.toplantısında 5.Grup BRT yardımcımız Ayça Türkmen bizlere "Rotaract 101" sunumunu gerçekleştirdi. Hem eğlendiğimiz hem de Rotaract bilgilerimizi tazelediğimiz bu sunum için çok teşekkür ederiz.

Habere git

Dönemimizin 2.toplantısında değerli üyelerimiz, Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komitesi başkanımız Elif Özege'nin ve Kulüp Hizmetleri Komitesi başkanımız İbrahim Yazgaç'ın pandemi sebebiyle ertelediğimiz üyelik törenlerini gerçekleştirdik. Sosyal mesafeli ufak bir grup olarak bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz toplantımıza Zoom üzerinden eşlik eden Konak Rotary Kulübü dönem başkanı Haydar Atılgan'a, 5.Grup BRT yardımcımız Ayça Türkmen'e ve tü

Habere git

Kadına şiddet, kadın cinayetleri, çocuk ve kadın istismarları ve cinsiyet eşitsizliği ile mücadele ettiğimiz bu dönemde bizler de Konak Rotaract Kulübü olarak hazırladığımız video ile İstanbul Sözleşmesi'ni desteklediğimizi belirterek yapılan bu haksızlığa DUR diyoruz.

Habere git

Kulübümüzün 620. Dönemimizin 3. Toplantısı 25 Ağustos Salı günü saat 21:00'da Zoom üzerinden, Konak Rotary dönem başkanı Rtn. Haydar Atılgan ve Rtn. Teoman Taner’in katılımlarıyla gerçekleştirdik. Toplantımızda, Uluslararası Hizmetler Komitesi Başkanımız İrem Seçkin ve Meslek Hizmetleri Komitesi Başkanımız Sinem Fikirdeşici'ye Benim İşim Benim Hobim sunumlarını gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotary ailemiz, 12 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirdiği 4.toplantısında konuşmacı konuk olarak, Sağlık Bakanlığı Korona Virus Bilim Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Pınar Okyay’ı ağırladı. Sayın Prof. Dr. Pınar Okyay, pandemi dönemiyle ilgili son durumu anlatarak bizleri bilgilendirdi. Toplantıya, Konak Rotaract Dönem Başkanımız Erhan Uğurlukol ve kulüp üyelerimiz de katılım gösterdi. Sayın Okyay’ın gerçekleştirdiği değerli sunumu için kendisine te

Habere git

Konak Rotary&Rotaract ailemiz ile birlikte Yönetim Kurulu ve Komite Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. 2020-21 Dönemi boyunca neler yapabileceğimizi konuştuğumuz, ortak projelerimizi değerlendirdiğimiz bu keyifli toplantıda bizlerle olan değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Habere git

26 Ağustos Çarşamba günü Konak Rotary ailemizin gerçekleştirdiği dönemin 6.toplantısına katılım gösterdik. Konak Rotary Dönem Başkanı Rtn. Haydar Atılgan liderliğinde kulüplerinin 2. Asamblesini gerçekleştirirlerken bizler de aralarında olmaktan mutluluk duyduk. Başta bizleri de davet ettikleri için Konak Rotary ailemize teşekkür ederiz.

Habere git

2440. Bölge tarafından,19 Eylül Dünya Çöp Toplama Günü'nde yapılacak etkinliklerin duyurulması için hazırlanacak olan tanıtım klibine bizler de Konak Rotary&Rotaract&Interact ailesi olarak yarattığımız sloganlar ile bir video çekerek katkı sağladık. Videomuzun ön çalışması için 27 Ağustos Perşembe günü Zoom üzerinden Rtn. Özlem Özyapıcı ve Rtn. Pınar Aksoy'un katılımları ile ufak bir toplantı gerçekleştirdik. Değerli fikirleri ve desteklerine teşekk

Habere git

2 Eylül Çarşamba günü Konak Rotary ailemizin Zoom üzerinden gerçekleştirdiği dönemin 7. toplantısına bizler de katılım gösterdik. Profesyonel Turist Rehberi Ercan Özcan bizlere Peru'yu tanıttığı ve turistik bilgiler verdiği keyifli bir sunum gerçekleştirdi. Bizleri davet ettikleri için başta Konak Rotary ailemize ve değerli sunumu için Sayın Ercan Özcan'a teşekkür ederiz.

Habere git

9 Eylül Çarşamba akşamı, dönemimizin 4.toplantısını, Efes Rotary, Smyrna Rotary ve Konak Rotary Kulübümüz ile birlikte gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz, Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Mehmetefendioğlu, "9 Eylül ve İzmir’in Kurtuluşu" konulu önemli konuşmasını bizlerle paylaştı. Ortak toplantımızda bulunan, değerli konuşmacımız, Dr. Ahmet Mehmetefendioğlu’na, Efes Rotary Kulübü başkanı Rtn. Tuba Alpyıldız’a , Smyrna Rotary Kulübü başkanı, Rtn.

Habere git

Kulübümüzün 622., dönemimizin 5. toplantısını Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü ile 13 Eylül Pazar günü Zoom üzerinden gerçekleştirdik. Birbirimizi tanıyarak başladığımız bu keyifli toplantıda Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü bizlere projelerinden bahsettikleri sunumlarını gerçekleştirdiler. Yapabileceğimiz ortak projeleri de değerlendirip planladığımız bu güzel toplantı için Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü'ne ve katıla

Habere git

Dönemimizin ilk online iş yeri gezisini 5. Grup kulüpleri olarak Smyrna, Efes ve Urla Rotaract ile birlikte 17 Eylül'de Ayda Şarap Evi'nde gerçekleştirdik. Ayda Hanım ile iş yerini gezdikten sonra "Ayda Şarap Evi"nin ortaya çıkış hikayesiyle başlayan, kadın girişimci olmak ve şarap üretimi hakkında bizleri bilgilendirdiği keyifli bir sohbete eşlik ettik. Bu güzel etkinlik için öncelikle değerli Ayda Kalelioğlu'na, Smyrna, Efes, Urla Rotaract kulüplerine ve bizlere kat

Habere git

19 Eylül Dünya Çöp Toplama Günü'nde biz de Konak Rotary&Rotaract ailesi olarak hep birlikte dünyanın çöpünü toplamaya çıktık. Çevreye karşı duyarlılığın artacağı bir gelecek için farkındalık yaratmak adına güçlerimizi birleştirdik. Karagöl Tabiat Parkı'nda Karşıyaka Belediyesi'nden aldığımız izinler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte parka gelen ziyaretçilerin de bizlerle olan desteğine ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz

Habere git

19 Eylül Dünya Çöp Toplama Günü tanıtımı için bizler de yarattığımız sloganlarla bir video hazırladık. Konak Rotary&Rotaract&Interact ailesi olarak hazırladığımız bu videoya New Delhi'den Outstanding Business Students Rotaract Kulübü de çektikleri videolar ile bize destek oldu. Destekleri için Konak Rotary ailemize, Interactlarımıza, Outstanding Business Students Kulübü'ne ve tüm üye, aday üye ve misafir üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

28-29 Temmuz tarihinde, Zoom üzerinden gerçekleştirilen online ‘Üye Adaptaston Programı’na misafir üyelerimizden Bige Dercan ve Uğurcan Cent katılım göstermiştir. En kısa sürede üyeliklerini gerçekleştirmeyi diliyoruz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, 4 yıldır gerçekleştirdiğimiz 3F(For Forever Friendship) projemizin uluslararası ayağını da 11 Ekim tarihinde, Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü, Barselona Condal Rotaract Kulübü, kardeş kulübümüz olan Outstanding Business Students Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Aday üyeler, Rotary ve Rotaract hakkında merak ettikleri soruları sor

Habere git

Konak Rotary Kulübü'nün Gaziantep'teki Şehit Serdar Gören Ortaokulu için gerçekleştirdiği "Eba Destek Projesi" ne biz de katkıda bulunduk. Bu proje kapsamında öğrencilerin Eba eğitimlerine daha rahat katılabilmeleri için teknolojik gereçlerden oluşan setler gönderildi. Bu anlamlı projeye öncülük eden Konak Rotary ailemize ve destekleri için tüm üye ve aday üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

25 Kasım Çarşamba günü, Konak Rotaract Kulübü olarak, Zoom üzerinden Happy Hour’umuzu gerçekleştirdik. Uzaktan da olsa bu happy hour sayesinde birbirimizi görmek, sohbet etmek hepimize iyi geldi. Katılan üye ve aday üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

Kulübümüzün 625. Dönemimizin 8. Toplantısını 01 Aralık Salı günü Zoom üzerinden gerçekleştirdik. Toplantımızda O2 Tarım firmasına online işyeri gezisi gerçekleştirdik. Hem fabrikayı hem sektörü hem yöneticilerini tanıdığımız bu keyifli toplantımıza katılan üye ve aday/misafir üyelerimize teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizin 2.haftasında, Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü, Ejecutivo Aguascalientes Rotaract Kulübü, kardeş kulübümüz olan Outstanding Business Students Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve aday üyemiz Can Dördüncü, Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizin 3.haftasında, Ejecutivo Aguascalientes Rotaract Kulübü, San Marcos Rotaract Kulübü, Outstanding Business Students Rotaract Kulübü ve Barcelona Condal Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve aday üyemiz Sadık İşcan, Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizin 4.haftasında, kardeş kulübümüz olan Outstanding Business Students Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve Meslek Hizmetler Komitesi başkanımız Sinem Fikirdeşici ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösterdikleri için arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract Kulübü olarak, hız kesmeden gerçekleştirdiğimiz 3F(For Forever Friendship) projemizde bu hafta, başkanımız Erhan Uğurlukol, sekreterimiz Hikmet Altınışık, saymanımız Merve Tufan eşliğinde, yeni aday üyelerimiz Bige Dercan ve Uğurcan Cent ile gerçekleştirdik. Katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Habere git

Toplum Hizmetleri Komitesi başkanımız Ceylin Karakum ile birlikte THK toplantımızı 12 Aralık tarihinde gerçekleştirdik. Toplantımızda, yapılan projeleri değerlendirip, gelecek projelerimizin planlamasını gerçekleştirdik. Dönem başkanımız Erhan Uğurlukol'a ve komite üyerimize katılım gösterdikleri için teşekkür ederiz.

Habere git

Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komitesi başkanımız, Elif Özege ile birlikte KTBHK toplantımızı 12 Aralık tarihinde gerçekleştirdik. Toplantımızda, gelecek projelerimizin planlamasını gerçekleştirdik. Dönem başkanımız Erhan Uğurlukol'a ve komite üyerimize katılım gösterdikleri için teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz İnternational 3F projemizin 6.haftasında, Barcelona Condal Rotaract Kulübü, Ejecutivo Aguascalientes Rotaract Kulübü, Outstanding Business Students Rotaract Kulübü, katılımcılarıyla Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ve üyemiz Ömer Beyazıt ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

Kulübümüzün 626. Dönemimizin 9. Toplantısını 15 Aralık Salı günü, Zoom üzerinden, 5.Grup Kulüpleri (Çalıkuşu, Efes, Smyrna ve Urla Rotaract Kulüpleri) ile birlikte ortak gerçekleştirdik. Toplantımızda Borsa İstanbul ve Yatırım hakkında bizleri bilgilendiren Sabancı Holding Yatırımcı İlişkileri Direktörü Kerem Tezcan'ı konuşmacı konuk olarak ağırladık. Değerli konuğumuzu bizlerle buluşturduğu için sekreterimiz Hikmet Altınışık’a teşekkür ederiz

Habere git

Konak Rotaract Kulübü olarak hız kesmeden gerçekleştirdiğimiz 3F(For Forever Friendship) projemizde bu hafta, asbaşkanımız İrem Sayın, saymanımız Merve Tufan , ve KTBHK başkanımız Elif Özege eşliğinde, misafir üyemiz Töre Çolak ile gerçekleştirdik. Katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak Rotaract Akademi işbirliğinde 16 Aralık'ta "İşletmeler için Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama" eğitimini gerçekleştirdik. Değerli sunumu ve keyifli anlatımı için Türk Tuborg'un Dijital Pazarlama Direktörü Tuğçe Küçükmutlu'ya, eğitmenimizi bizlerle buluşturan MHK başkanımız Sinem Fikirdeşici'ye ve Rotaract Akademi'ye teşekkür ederiz.

Habere git

Çalıkuşu Rotaract aramıza hoşgeldin ! Çalıkuşu Rotaract ile birlikte 20 Aralık Pazar günü ortak happy hour gerçekleştirdik. Bu zorlu dönemde yeni kurulan Çalıkuşu Rotaract üye ve aday üyeleriyle tanışıp gelecekte yapabileceğimiz projeler hakkında konuştuk. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbetin en kısa sürede yüz yüze olmasını diliyoruz. Katılan tüm üye ve aday üyelere teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz International 3F projemizin 7.haftasında, Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü, Barselona Condal Rotaract Kulübü, katılımcılarıyla ve geçmiş dönem başkanımız Cem Özkaya, Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizin 8.haftasında, Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü, Barcelona Condal Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve asbaşkanımız İrem Sayın, Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizin 8.haftasında, Aguascalientes Universitario Rotaract Kulübü, Barcelona Condal Rotaract Kulübü katılımcılarıyla ve asbaşkanımız İrem Sayın, Uluslararası Hizmetler Komitesi başkanımız İrem İşcan ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösteren kulüplerin üye ve aday üyelerine teşekkür ederiz.

Habere git

24 Aralık tarihinde Konak Rotary Kulübü’nün 2440.Bölge Guvernörü Rtn. Ertan Soydan'ın ziyareti ile gerçekleşen Asamble'sine katılım gösterdik. Toplantıda Konak Rotary Dönem Başkanı Rtn. Haydar Atılgan ve dönem başkanımız Rtc.Erhan Uğurlukol sunumlarını gerçekleştirdiler. Katılım gösteren rotaryenlerimize ve konak rotaract ailemize teşekkür ederiz.

Habere git

2 Ocak 2021 tarihinde 2440.Bölge Rotaract ve Interact temsilcilikleri tarafından gerçekleştirilen IDEATHON etkinliğine, Başkanımız Erhan Uğurlukol ve THK Başkanımız Ceylin Karakum katılım gösterdi. Başkanımızın da bulunduğu 3. grup, su tasarrufunu amaçlayan “Su Dostları” projesiyle 2. olmaya hak kazandı. Grupta bulunan Başkanımız Erhan Uğurlukol’u, İzmir Rotaract Kulübü @izmirrotaract Asbaşkanı Rtc. Aydan Asar’ı, @izmirekonomirotaract Ekonomi Rotaract Kul

Habere git

2 Ocak 2021 tarihinde 2440.Bölge Rotaract ve Interact temsilcilikleri tarafından gerçekleştirilen IDEATHON etkinliğine, Başkanımız Erhan Uğurlukol ve THK Başkanımız Ceylin Karakum katılım gösterdi. Başkanımızın da bulunduğu 3. grup, su tasarrufunu amaçlayan “Su Dostları” projesiyle 2. olmaya hak kazandı. Grupta bulunan Başkanımız Erhan Uğurlukol’u, İzmir Rotaract Kulübü Asbaşkanı Rtc. Aydan Asar’ı, Ekonomi Rotaract Kulübü Saymanı Rtc.İlyas Okur’u, G

Habere git

Kulübümüzün 627. dönemimizin 10. toplantısını 5 Ocak Salı günü Zoom üzerinden gerçekleştirdik. Toplantımızda aramıza yeni katılan misafir üyelerimizi tanıdıktan sonra asbaşkanımız İrem Sayın'ın çalıştığı "Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant" şirketine online iş yeri gezisi gerçekleştirdik. Toplantımıza katılan 2440.Bölge Guvernör Yardımcısı Rtn. Nilgün Öztürk'e, Konak Rotary Kulübü dönem başkanı Rtn. Haydar Atılgan'a, Rtn. Hüdai Mo

Habere git

Konak Rotaract kulübü olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz 3F projemizi bu hafta dönem başkanımız Erhan Uğurlukol, asbaşkanımız İrem Sayın, KHK başkanımız İbrahim Yazgaç, aday üyemiz Can Dördüncü ve misafir üyemiz Çağla Çelebi ile birlikte gerçekleştirdik. Katılım gösterdikleri için arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Habere git