Mavişehir Rotaract Kulübü Haberleri

18.07.2019 tarihinde Lamia Karer Ortaokulu'da, "Rotary Okulda" projesi kapsamında Mavişehir Rotary ve Mavişehir Interact Kulüpleri ile birlikte ve öğretmenler ile birlikte okulun yenilenmesi için boya-badana-tamirat işlemleri yapılmıştır.

Habere git

Mavişehir Rotary Kulübü’nün, Mavişehir Interact Kulübü’nün, Rotacycle Hobi Grubu’nun ve Eşpedal Derneği’nin katılımıyla barışın rengi olan mavi-beyaz tshirtlerle farkındalık yaratmak için İzmir Kültürpark Fuar alanında bireysel bisikletlerle ve Eşpedal Derneği’nin tandem bisikletleriyle pedallanmıştır. Tandem bisikletlerde pilot olarak bizler yer alırken co-pilot olarak görme engelli arkadaşlarım

Habere git

Galatasaray Rotaract Kulübü’nün başlattığı Bir Sana Bir De Bana projesine katılım gösterilmiştir. 6 farklı ilde toplam 12 kulüp tarafından eş zamanlı olarak gerçekleşen bu proje dahil olan kulüpler; Galatasaray, Adalar, Beyoğlu, Ortaköy, Antalya Kaleiçi, Ankara, Bostancı, Adana Tepebağ, İzmir Ekonomi, Nilüfer, İzmir Ekonomi, Gayrettepe Rotaract ve Mavişehir Rotatact Kulüpleri'dir. Toplamda 925 çocuğa 1 yıllık kırtasiye malzemesi toplanmıştır.

Habere git

Kendin Yap Hobi Grubu ve Rotaract Akademi işbirliğinde düzenlenen Papier-Mâché Atölyesinde oluşturulan maskeler; Afyonkarahisar Yarışlı Köyü İlköğretim Okulu’nda öğretmenin oluşturduğu öğrencilerin öğrenmeye teşvikini arttıran Yıldız Öğrenciler Projesi için gönderilmiştir.

Habere git

Dünya Interact Haftası'nda Mavişehir Rotary, Mavişehir İnteract ve Güzelyalı Kulüpleri ile Paintball etkinliği gerçekleştirilmiştir. İnteractlara karşı Rotaryenler&Rotaractörler takımları olarak paintball oynanmıştır.   

Habere git

Ege Rotaract Kulübü, Göztepe Rotaract Kulübü, İzmir Rotaract Kulübü ve Mavişehir Rotaract Kulüpleri tarafından Bas Pedala etkinliği 4 Ekim 2020 Hayvanları Koruma Günü'nde farkındalık yaratma teması ile Bostanlı Sahil yolunda gerçekleştirdiler. Sevimli dostlarımız için belirli noktalarda da mama yardımı yapılmıştır.

Habere git

05.08.2023 tarihinde Tabu konseptli ocakbaşı etkinliği düzenledik.

Habere git