Nilüfer Rotaract Kulübü Haberleri

Nilüfer Rotaract Kulübü, dönem başlangıcını Ayvalık'ta Başkan Ocakbaşısı ile kutladılar. Dönem Başkanları Cansu Everest'in evinde gerçekleşen 2 günlük ocakbaşı ile döneme eğlenceli bir giriş yapan kulübümüz, tatilde güzel anılar biriktirerek motive oldular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, çin restoranında buluştular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, Toplum Hizmetleri Komite Başkanı Emre Eroğlu'nun evinde turuncu masa konseptinde düzenlenen ocakbaşlarında düzenli olarak buluşuyorlar.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, uzun bir masa eşliğinde keyifli sohbette buluştular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü devir teslim törenini gerçekleştirdi. Geçmiş Dönem Başkanları Serkan Ferik, hazırladığı sunumu ile dönem değerlendirmesi yaparken dönemdaş başkanlarına sözler verdi. Sunum sonrası dönem YK ve Komite Başkanlarına teşekkürleri sunup plaketlerini takdim etti. Dönem Başkanları Cansu Everest , dönem ekibini tanıttığı sunumunu gerçekleştirdi ve bayrak töreni ile yeni dönemi başlattı. Dönem hedefleri, dilek ve temenniler ile toplantıla

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri AKİDE ŞEKERİ adlı tiyatro oyununa gidip kültür dolu bir happy hour gerçekleştirdiler.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üye ve misafir üyeleri Eray Eskivar ev sahipliğinde neredeyse her şeyin şaraptan oluştuğu ya da barındırdığı konsept ocakbaşı gerçekleştirdiler.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü bu dönem ikincisini gerçekleştirdiği Bir Sana Bir De Bana projeleri ile Bizim Mahalle kapsamında çalıştıkları Üstün Üründül İlköğretim Okulu'na 150 adet içi 1 yıllık kırtasiye malzemesi dolu olan çantalar hediye etti. Bu dönem pandemi sebebi ile 1. sınıfların okula başlayacağı bilgisinden sonra çantalar 1. ve 2. sınıfa uygun malzemeler ile hazırlandı ve teslim edilldi.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü, belki de hepimizin küçükken izlediği gölge oyunlarını tekrar izlemek adına Karagöz Müzesi'ne işyeri gezisi düzenledi. Sadece işyeri gezisine katılan üyelere açılan müze, önce güzelce gezildi gölge oyununun tarihçesi ve kullanılan malzemeler ile ilgili bilgiler edinildi. Gezi sonunda katılımcılara özel Gölge Oyunu düzenlendi.

Habere git

Nilüfer Rotaract ve Osmangazi Rotaract Kulüpleri; yangın felaketinden etkilenen bölgelere yanmaz eldiven,pantolon,tişört, iş gözlüğü, mama,ilaç vb yardım gönderimi yaptılar. Gerçekleştirilen projede işbirliğine gidilen kuruluşlar Kıratlı Creative Group, The Kitchen Project, Blooming Brothers, Petrov Coffee, Climbolic...

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü, yangın felaketinden etkilenen bölgelerden biri olan Marmaris'e Nilüfer Rotary Kulübü aracılığı ile 30 koli sıvı sabun ve hijyen kiti gönderimi yaptı.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri ve Nilüfer Rotary Kulubü bu dönem 17.'sini düzenlediği NilüfeRalli Şenliği'nde Osmangazi Rotaract Kulübü ile işbirliğine gitti. Katılımcılar güne sabah kahvaltısı ile balaşayacak daha sonrasında yarışmacıları rotalarına uğurlayıp Osmangazi Rotarcat Kulübü ile birlikte 6. Sokak Oyunları Festivali'nde çocukluğundan kalma oyunları oynayacaklar.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri Aycan Kızılay ve Alper Ceylan dünya evine girdiler. Bu mutlu günlerinde Nilüfer ailesi olarak kulüp üyeleri kendilerini yalnız bırakmadı. Çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü'nün dönemdeki en eğlenceli etkinliği NilüfeRalli gerçekleştirildi. Geçtiğimiz dönem organizasyona 2 gün kala iptal olan etkinlik 15.08.2021 tarihinde aynı tema ve coşkuyla yapıldı. Bursa kulüplerinin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği organizasyonda katılımcılar; güne ağaçlar altında kahvaltı ile başlarken, kahvaltı sonrası ralliye katılacak yarışmacılar rota kartları ile alandan heyecanlı yarışa uğurlandı. Yarışa dahil olmay

Habere git

Nilüfer rotaract kulübü olarak bu yılda 18.NİLÜFER RALLİ geleneksel projemizi 04.09.2022 tarihinde gerçekleştirdik. Ralli yarışmamızın teması geçmiş 30 Ağustos zafer bayramını kutlamak hemde cımhuriyetimizin 100. Yılını anmak adına “Atatürk ve Zafer” temalı olarak gerçekleştirdik.

Habere git

24.09.2022 Tarhinde Nilüfer Kent Tiyatrosu ekibinin 1984 adlı gösterisine giderek tiyatro happy hour gerçekleştirdik.

Habere git

30.09.2022 tarihinde Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komite Başkanımız Nükhet Kurtuluş’un ev sahipliğinde mangal konseptli ocakbaşı etkinliğimizi gerçekleştirdik

Habere git

04.10.2022 tarihinde 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününe özel Zoogross & HEPAD ve Osmangazi rotaract kulübü işbirliği içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz mama bağışı kampanyasını sonlandırmış olup mamalarımızı teslim ettik.

Habere git

Geleneksel Projemiz olan “Bir sana bir de bana” çanta projemizi tamamlanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz. Çantalarımızı “Bizim Mahalle” Kapsamımızdaki okulumuz Üstün Üründür İlkokulunda okuyan Çocuklarımıza 120 adet çanta ve kırtasiye malzemelerimizi ulaştırdık.

Habere git

20.10.2022 tarihinde düzenlediğimiz “NILASER” etkinliğimizin ilk karşılaşmasını Çekirge Rotaract Kulübü ile gerçekleştirdik. 3 er li takımlar halinde yarışan gruplar arasında Oyun sonucu: Nilüfer Rac.- 2 ???? Çekirge Rac.- 1 ????

Habere git

21.10.2022 tarihinde Demirtaş Interact kulübü ile birlikte “Kahve Happy Hour ” gerçekleştirdik. ????

Habere git

14.10.2022 Tarihinde “Black Night Party” etkinliğimizi gerçekleştirdik. Tüm misafirlerimize temaya uygun bileklik hediye ederek keyifli ve kalabalık bir etkinlik gerçekleştirdik.

Habere git

Clup Of Yala ile birlikte Dünya Turizm Gününde gerçekleştirdiğimiz Bursa’mızın kültürünü ve güzelliklerini tanıtan vlog çekimimiz.

Habere git

20.11.2022 Tarihinde misafir üyelerimizden Ferhan&Ali @alpinistlife çiftimizin misafirperverliğinde “Ocakbaşı” etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Habere git

21.11.2022 Tarihinde Nilüfer Rotaract Kulübü olarak 21 Kasımıda içine alan “Ağız ve Diş Sağlığı” haftasında alanında uzman ortodontist Dr. Mümin Kırcalı iş birliğinde “Ağız ve Diş Sağlığı” semineri düzenledik.

Habere git

26.11.2022 Tarihinde Demirtaş Interact kulübü ile birlikte Kalamış Huzurevi ziyaretimizi gerçekleştirdik. Büyüklerimize şarkılar söyleyip,oyunlar oynayıp keyifli dakikalar geçirdik.

Habere git

02.11.2022 Tarihinde “Sinema” Happy Hour gerçekleştirdik. Barış Akarsu Merhaba filmini izledik.

Habere git