Nilüfer Rotaract Kulübü Haberleri

Nilüfer Rotaract Kulübü, dönem başlangıcını Ayvalık'ta Başkan Ocakbaşısı ile kutladılar. Dönem Başkanları Cansu Everest'in evinde gerçekleşen 2 günlük ocakbaşı ile döneme eğlenceli bir giriş yapan kulübümüz, tatilde güzel anılar biriktirerek motive oldular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, çin restoranında buluştular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, Toplum Hizmetleri Komite Başkanı Emre Eroğlu'nun evinde turuncu masa konseptinde düzenlenen ocakbaşlarında düzenli olarak buluşuyorlar.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri, uzun bir masa eşliğinde keyifli sohbette buluştular.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü devir teslim törenini gerçekleştirdi. Geçmiş Dönem Başkanları Serkan Ferik, hazırladığı sunumu ile dönem değerlendirmesi yaparken dönemdaş başkanlarına sözler verdi. Sunum sonrası dönem YK ve Komite Başkanlarına teşekkürleri sunup plaketlerini takdim etti. Dönem Başkanları Cansu Everest , dönem ekibini tanıttığı sunumunu gerçekleştirdi ve bayrak töreni ile yeni dönemi başlattı. Dönem hedefleri, dilek ve temenniler ile toplantıla

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üyeleri AKİDE ŞEKERİ adlı tiyatro oyununa gidip kültür dolu bir happy hour gerçekleştirdiler.

Habere git

Nilüfer Rotaract Kulübü üye ve misafir üyeleri Eray Eskivar ev sahipliğinde neredeyse her şeyin şaraptan oluştuğu ya da barındırdığı konsept ocakbaşı gerçekleştirdiler.

Habere git