Tophane Rotaract Kulübü Haberleri

        Geçmiş dönem başkanlarımızdan sevgili Nursel Çetinkaya eğitmenliğinde "Akademik İngilizce Konuşma ve Yazma" eğitimlerimizi gerçekleştirdik. Eğitim boyunca her hafta farklı konularda küçük sunum yarışmaları ile hem eğlendik hem de bilgilerimizi pekiştirdik. 

Habere git

Ben de Varım! projesi Down sendromlu çocuklara "Sanat Odası" oluşturmak için yola çıktığımız Tophane , Bursa ve Nilüfer Rotaract Kulüp'leri olarak ortak düzenlediğimiz projemizdir. Proje kapsamında çocuklarla 9 farklı atölye gerçekleştirdik. Down Sendromlu çocuklarla hem çok eğlendik hem de gelişimlerine katkıda bulunduk.

Habere git

18-19 Ocak tarihlerinde partner kulübümüz Tophane Rotary ile birlikte düzenlediğimiz RYLA seminerinin "WSA Uygulama Atölyesi"ni Azimech şirketi işbirliğiyle Tophane Rotaract olarak üstlendik. Keyifli ve yaratıcılık dolu bu etkinlikte hem eğlendik hem de İşletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili risk oluşturan durumlar için farkındalık oluşturduk. Seminer sonrası atölye haberimiz Bize Holding ve bünyesinde bulunan grup şirketlerinde paylaş

Habere git

20.01.2020 tarihinde "Umut Dolu Çocuklarla Sanat Atölyesi" projemiz kapsamında Ocak ayı etkinliği olarak Çocuk esirgeme kurumdaki kız çocukları ile 2018-2019 döneminden beri Çekirge Rotaract kulübüyle düzenlediğimiz "Çam Adam Değil Dev Adam" atölyesini gerçekleştirdik. Çam Adamları boyadığımız bu etkinlilk sonrasında boyadıkları Çam Adamları çocuklara hediye ettik.  

Habere git

17.11.2019 tarihinde Geçmiş dönem başkanımız ve 1.Grup Brt. Yardımcısı Hakan Ülker ve Misafir üyemiz Ergün Cumbul'un ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz "80'lerde Ocakbaşı" konseptli Ocakbaşı etkinliğimizi gerçekleştirdik.  Etkinlikte 80'lere ait yiyecekler , müzikler ve oyunlarla keyifli zaman geçirdik. Özenle hazırlanıp gelen tüm misafirlerimiz ile konsept ödülü "Bir zamanlar seksenler" plağını kazanma aşamalarında renkli anlar yaşadık.

Habere git