Bademli Rotaract Kulübü Haberleri

Bademli Rotaract & Rotaract Akademi işbirliğinde 2 aşamadan oluşan ''Adobe Photoshop'' eğitimi gerçekleştirildi. Photoshopun renkli sayfalarında eğlenceli bir zaman geçirilerek , afişler hazırlandı. Eğitmenliğini ise Rtc. Neslişah Erdem üstlendi.

Habere git

Bademli Rotaract & İnşaat ve Yapı Meslek Grubu İşbirliğinde 5 Ekim Dünya Mimarlar günü kapsamında Bursa Mimarlar Odası Başkanı Sn .Şirin Şimşek Rodoplu ile Mimarlık ve Sanat ile ilgili röportaj gerçekleştirildi. Bursa Akademik Odalar'da gerçekleşen sergiye katılım sağlayarak canlı yayını gerçekleştirildi. Ayrıca Dünya Çocuk Günü ve Mimarlar gününü , Konaklı İlk okulu 1. sınıf öğrencilerine mimarlık mesleğini eğlenceli bir şekilde anlatarak onlar

Habere git

Bademli Rotaract Kulübü olarak , Bizim Mahalle Kapsamında belirlenen Konaklı İlköğretim ve Ortaöğretim Okulunun dış cephe boyaması gerçekleştirildi. Öğrencilerin kendi ürünlerini yetiştirebileceği bir Tarım Alanı oluşturuldu. Geri dönüşüm farkındalığı ve alışkanlığı kazandırmak adına hazırlanan Çöp potaları okulda yerini alırken , öğrencilerin çöplerini biriktirerek eğlenceli bir şekilde çevreyi koruma bilinci kazanmaları hedeflendi.

Habere git