Bornova Rotaract Kulübü Haberleri

2019-2020 döneminde Bornova Rotaract olarak ilkini düzenlediğimiz Sokaktan Sahiplenilen Patiler yarışmasının ikicisini bu dönem Ağustos ayında düzenliyoruz. Katılımcılardan beklentimiz sahiplendikleri kedi veya köpeklerin ilk ve son hallerini hikayeleri ile birlikte Instagram hesabımıza veya mail adresimize yollamalarını. Birinci olan kedi ve köpeklere Eylül ayında sürpriz hediyeleri ulaştırılacaktır. Desteğinizi bekliyoruz. Instagram : @bornovarac Gmail: bornovarac

Habere git

Bornova Rotaract Kulübü olarak devir teslim törenimizi 29 Haziran 2020'de Zoom platformu üzerinden yaptık. Geçmiş dönem başkanımız Sezer Kaya'nın Rotary Dünyayı Birleştir diyerek açıp kolyeyi 20-21 dönem başkanımız Sedef Sağlam'a devrettiği toplantıyı, başkanımız Sedef Sağlam Rotary Fırsatlar Yaratır diyerek kapattı.

Habere git

Bornova Rotaract Kulübü olarak; 28 Temmuz'da konuşmacı, yazar, eğitmen Nihal Şirin Yücelgen'i Zoom platformu üzerinde İletişimde Etki Yaratmak konulu konuşması için ağırladık. Bu etkinliği düzenlerken Balçova, Bornova ve Güzelyalı Rotary Kulüpleri destekçilerimiz oldu. İletişimin hem sözlü, hem sözsüz kısımlarına değinirken, kilit noktalar üstüne düşündüğümüz ve en önemlisi de sesimizi değil sözümü nasıl yükselteceğimizi öğrendiğimiz bir to

Habere git

20.07.2020 tarihinde 3.grup kulüp üyeleri ile birlikte BRT yardımcımız Alican Özyiğen’in de katılımıyla tabu temalı Happy Hour'umuzu gerçekleştirdik. Katılan üyelerimize teşekkür ederiz çok keyifli vakit geçirdik.

Habere git

Bornova Rotaract Kulübü olarak Ağustos ayı happy hour’umuzu sosyal mesafemize dikkat ederek gerçekleştirdik. Hem sohbet edip hem projelerimizi konuştuğumuz happy hour’umuza katılan üyelermize teşekkür ederiz.

Habere git